Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Dr. Péter Zoltán plasztikai...

Dr. Péter Zoltán plasztikai sebészről tudtok nekem véleményt mondani? Aki már volt nála. Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sajnos olvastam róla nagyon rosszakat is, de jókat is.

Nekem nagyon szimpatikus de aggódom kicsit a negatív vélemények miatt.

Orr műtétem lesz nála.


2020. aug. 13. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha valaki megműtteti az orrát, elveszíti a személyiségét. Szerintem.
2020. aug. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1. Nem ez volt kérdésem.

2. Az, hogy az orron lévő deformitasokat korrigáltatja az ember, nem tudja elvenni a személyiségét.

Esetleg más kisugárzást ad. Szebbet.

Ha rossz a szemed és megműtteted, elveszlik a személyisége? :)

2020. szept. 30. 15:47
 3/6 anonim ***** válasza:
A Dirty Dancing főszereplője, Jennifer Grey se kapott szerepeket, hogy megműttette az orrát. Ha nem is a személyisége, de az ahhoz tartozó kisugárzása tűnt el valószínűleg. Egy lett a sokból.
2020. szept. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jennifer Grey nem az orrműtétje miatt nem szerepelt több filmben. Ugyanaz történt vele mint sok egy siker filmes sztárral. Nem lett felkapott és kész. Az orrmutet sokkal később jött, nem amiatt nem kapott szerepeket.

Mellékesen pedig, nekem szemből nem is kell korrigálni az orromon, csak oldalról.

Nem minden orrmutet olyan drasztikus, hogy felismerhetetlen lesz tőle az ember.

2020. okt. 1. 00:14
 5/6 A kérdező kommentje:
Ráadásul, a fiatalkori képeihez képest, johogy más lett ah arca😅Ott azért már a botox is és hasonló finomságok bejatszottak.
2020. okt. 1. 00:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát te tudod....amúgy nekem is van egy pukli az orromon, utálom, de ha megcsináltatnám, nem lenne ugyanaz az arcom, nem lennék önmagam.
2020. okt. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!