Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Egy mellplasztikai műtét...

Egy mellplasztikai műtét meddig fáj?

Figyelt kérdés
Szoptatás miatt lóg a mellem és meg akarom csináltatni. Nem akarok nagyobb melleket, csak "felkötni".
2020. aug. 14. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Hetekig fáj
2020. aug. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És hány hétig?
2020. aug. 14. 21:28
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Nekem 4 nap pokol, szó szerint síró görcsök jöttek rám. A császár ehhez képest semmi volt. Egy poharat nem bírtam megemelni, a kilincset nem bírtam lenyomni, öltöztetni is a férjem segített.

De az ötödik naptól egyre jobb lett. Persze hetekig korlátozva voltam. A kezem például nem bírtam (és nem is szabadott) a fejem fölé emelni. De két hetesen már szülinapi buliba mentünk, ahol kicsit táncoltam is, akkor már csak feszült.

Szóval nekem olyan volt, hogy kezdetben nagyon nagy fájdalom, de napról-napra tényleg egyre jobb volt és gyorsan gyógyultam.

2020. aug. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%

Nekem abszolúte nem fájt. Sebláz napokig volt két jégakkuval aludtam, meg a fájdalomcsillapítók miatt be voltam állva mint a gerely, de érzetre kb mint egy combosabb edzés után. A későbbi időszakban meg kegyetlenül viszket.


Igen, mozogni nem tudsz, de műtét után az ember erre fel van készülve.

Aludni félig ülve lehet.


Konzervet kinyitni, nyers zöldséget szeletelni, kenyeret vágni, hajlongani, gyereket emelni nem fogsz tudni.

De hát csajok, venni kell két hétre szeletelt kenyeret, mirelit kaját, nyeles szivacsot lábat mostni, beleugrós cipőt oszt annyi, túlélhető ez 😉


Kb 2 hétre ki leszel ütve, és kb 1.5 hónapig nem leszel terhelhető egyáltalán.


A horgony forma hegekből az alsó vonal lesz a legcsúnyább, a nyalóka rész általában szépen gyógyul ha nincs lukadás.

Az alsó heget meg maga a mell takarja.

Ha van alsó heg, a merevítős melltartó kb egy évre felejtős...

2020. aug. 22. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 hétig brutál volt, utána mintha elvágták volna és csak feszült picit.
2020. aug. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ég világon semmi fájdalmam nem volt. Se fájdalom, se semmi kényelmetlenség. Vagyis a hátonfekvés pokol mert sosem aludtam így :D most vagyok 4 hetes.
2020. szept. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!