Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Pasik, a Természetes mell...

Pasik, a Természetes mell jobb akkor is ha nem olyan feszes?

Figyelt kérdés
Vagy ilyen esetben a plasztikázás indokolt? Mondjuk mindenki maga dönti el.. Szerintem

2020. szept. 10. 14:59
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Én jobb szeretem, ha egy nő természetes.

Még ha nem is feszes.

2020. szept. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Igen, mindenképpen jobb.
2020. szept. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem fogtam még szilikon mellet és azt hiszem nem is fogok.
2020. szept. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Akkor indokolt, ha egészségügyi problémád van, pl. fáj a hátad tőle. Akkor opcionális (de nem indokolt) , ha te magad jobban éreznéd magad tőle (és pontosan utánanéztél mivel jár, illetve nem fogsz már szoptatni.) Mások véleménye nem indokol semmit ilyen jellegű és súlyosságú kérdésben. F33
2020. szept. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 FoxtrotLidérc ***** válasza:
76%
Természetes. És nem érdekel, hogy mi a mainstream nőideál. Nyilván, ahogy az utolsó válaszoló is írta, ha egészségügyi problémád van miatta, az más tészta.
2020. szept. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem a feszességtől lesz jó a mell.
2020. szept. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%
jaj persze, ne legyetek már ennyire álszentek!! Jár a szátok, h a műnőket nem szeretitek, de azért mégiscsak a műnők azok akiket jól megbámultok és akik után csorgatjátok a nyálatokat!!!
2020. dec. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak:Előtted lévő vagyok.Mondjuk csak a magam nevében tudok nyilatkozni.Nem mondom,hogy nem fordulok meg egyes műnők után,és nem fantáziálok róluk.De azért visszakérdeznék,neked csak egy szép nagy faroktól lesz férfi egy férfi? vagy mondjuk attól, mert látszik rajta,hogy tele van szúrva tesztoszteronnal minden konditermi edzés után?
2020. dec. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!