Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mi a véleményetek az új...

Mi a véleményetek az új orromról?( képpel)

Figyelt kérdés

Kamaszkorom óta mar álmom volt egy orrműtét, amire sokáig gyujtottem és mindennel jobban szerettem volna elérni ami megvalósult egy hete, viszont nem olyan lett, mint az áhîtott orr. A felső az új, közvetlen gipszlevetel napjáról- még ödémás és duzzadt de azert már lehet látni milyen lesz ha meggyógyul . Nyilvan formálódni fog, de sokkal kisebb es ívesebb nem lesz.


[link]



Sajnos az én álom orrom ez lett volna:


[link]


Azaz felfelé íves, kis pisze ami nem lóg, es nőies.

Nagyon el vagyok keseredve, nyilvan ha az ember erre elmegy akkor tökéletes orr az elvárás..:(

Ti megmutetnetek a jövőben ujra?

Látni egy kis változást azert?



Ne kíméljetek az őszinte véleményekkel...



2020. szept. 12. 15:30
A kérdező szavazást indított:
Nagyon szép lett, nem értem a problemad
Szep lett de lehetne szebb is
Nem lett szép, nem túl nőies
Csúnya lett, a jövőben menj el újra vele
38 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de amit csináltak neked, az az én álomorrom :D Nagyon szép. Amilyet szerettél volna, szerintem zavaróan természetellenes. Nagyon nem jön be.

És nem az orrodtól leszel nőies.

2020. szept. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tökéletes lett az eredmény. De vannak ilyen műtét nélküli töltések, talán utólag ha nagyon zavar lehetne az orrhegyen tölteni, hogy piszébb legyen. De mondom szerintem perfect.
2020. szept. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik, szép munka. Lehet tudni, hogy kinél csináltattad? Egyébként az álomorrod is szép de tipikusan telt ajkakhoz áll nagyon jól.
2020. szept. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez sokkal jobban néz ki, mint az, amilyet akartál.

Mivel a sebész is hozott anyaggal dolgozik, így lehet pont olyat ki se tudott volna belőle hozni, vagy látta, hogy nem illene az arcodhoz az a forma, stb.

Szerintem jobbam is jártál, tényleg nagyon szép lett, természetes.

2020. szept. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Girlll3 ***** válasza:
40%
Nekem műtét nélkül is olyan, mint az álomképeden. De szép lett a tiéd.
2020. szept. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes orrot csináltak neked. Az a “kis pisze” amit szerettél volna, nekem pl egyáltalán nem tetszik, furán felfelé áll, kismalacos. Ne faragj tovább az orrodból, ne akarj olyan kunkorit, mert valószínűleg nem megy az arcodhoz és egyébként se hidd el ezt a marhaságot, hogy minél kisebb az orr, annál szebb vagy, mert ez egyáltalán nem igaz. Már a közösségi média is kezdi felkapni a természetes, nagyobb orrokat, tehát ez a turcsi-orr őrület mostmár kezd lejárni szerencsére.
2020. szept. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Sokkal jobb amilyen lett, mint az álomorr
2020. szept. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kinel csinaltattad? Sokkal jobb lett mint az alomorrod. A masik sztem nem all jol mindenkinek, fugg az arcodtol is. Meg szerintem az ami neked lett alapbol szebb forma... Be lehet toltetni hialuronsavat a formajaba, ha megis olyat szeretnel
2020. szept. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a véleményeket , igaz nem emiatt mutattam meg de nagyon jól esnek a pozitív visszajelzések.Nem is gondotlam volna!

Amit küldtem álom orr raadssul egy szolid formaja , ennél még piszébb “baba orr” lett volna a cél.

Remelem ha lemegy a duzzanat en is megszeretem, ennyi ember véleménye alapjan nem lehet olyan rossz akkor :) aki az orvos nevére kiváncsi írjon nekem privatot es leírom!

2020. szept. 13. 10:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Felrakod megegyszer az uj orrod? En nem tudtam megnezni.

En is gondolkodom orrmuteten. De felek,h nem olyat csinalnak,mint,amit kerek es nem fog tetszeni.

2020. szept. 15. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!