Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek ez mennyire...

Szerintetek ez mennyire korrekt ? Ti fizetnétek előre egy interneten talált klinikára konzultációs díjat? Még azelőtt hogy egyáltalán ott lettetek volna, bárkivel beszéltetek volna?

Figyelt kérdés
Kicsit elkezdett hullani a hajam ezért elgondolkodtam rajta hogy elmegyek egy tanácsadásra egy olyan helyre ahol haj pótlással és vitaminokkal is foglalkoznak. Felhívtam a kedves klinikát, elmondtam mi a problémám és kértem egy időpontot. Mondták hogy a konzultáció az pénzbe kerül, amivel nem lett volna problémám, ott kezdődtek a bajok, amikor azt közölték, hogy most amikor leteszem a telefont utaljam át nekik az e-mailben megadott Számlaszámra előre a konzultációs díjat 24 h-n belül. Na most, én mondom Ezt én nem tudom megcsinálni. Azóta hivogatnak, hogy miért nem utaltam még mindig át nekik a pénzt, amit nekem át kellett volna utalni… Én megmondtam neki, hogy hagyjon békén mert előre nem fizetek semmit, úgyhogy nem is voltam ott és nem is történt semmi. De még hogyha arról lett volna szó hogy náluk a recepción ha egyáltalán léteznek, ott fizessem ki előre még abból se lenne problémám viszont ez az interneten való utaljam át dolog nekem valahogy büdös. Nektek erről mi a véleményetek?
2020. okt. 12. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
95%

Attól függ mennyire legit az oldal. Magánklinikánál, pl fogorvos, orvos simán legombolnak ilyen díjat.


Ha maga a szolgáltatás oké, lehet nem rossz.

2020. okt. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%

A konzultációs díj oké, de hogy vaktában nem fizetnék előre, az fix.

Nincs lehetőségem utalásra, köszi az infókat, visszhall.

2020. okt. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen nem is a konzultációs díj al van a bajom hanem azzal, Hogy azt 24 h-n belül fizessem ki anélkül hogy egyáltalán ott lettem volna egy ismeretlen számlára.... Én már sok fogászaton voltam pl. viszont egyik helyen sem történt ilyen pedig voltam olyan helyen is ahol 60 000 Ft volt egy tömés…
2020. okt. 12. 11:09
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:
96%
Nem utalnám át, keresnék másikat.
2020. okt. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!