Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan szedjem úgy a szemöldök...

Hogyan szedjem úgy a szemöldököm hogy a visszanövő szálakat azelőtt ki tudjam szedni mielőtt jobban látszódnának?

Figyelt kérdés

Még soha nem szedtem ki a szemöldökömet, viszont már szeretném. A problémám az, hogy sajnálatos módon eléggé gyors a szőr növekedésem és a legkisebb szőr is látszik a bőrömön.

Ti hogyan szeditek ki még azelőtt hogy ne látszódjanak a kijövő szőrszálak?



2019. aug. 24. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mivel varázsolni nem tudunk,csak úgy, hogy megvárjuk amíg annyira kinő, hogy lássuk, mit is kell kiszedni.
2019. aug. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nekem is meglátszik rögtön, amikor még csak kis pötty, de olyankor még nem lehet kiszedni. Meg kell várni, amíg jobban kinő. Én sminkelek is, használok alapozót és korrektort, így az alatt egy kicsit kevésbé feltűnő.
2019. aug. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!