Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Akinek már volt orrplasztikája...

Akinek már volt orrplasztikája, az tudna ajánlani Magyarországon orvost?

Figyelt kérdés
Szeretném én is megcsináltatni, de nem tudom ki megbízható. A jó munkát nyilván meg is fizetném.

2020. nov. 6. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Dr. Kárász Tamás.
2020. nov. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
A zsidózósnak: ennek mi értelme volt? Se nem vicces, se nem eredeti...
2020. nov. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
Nem is vicc nek szántam ! Különös képen nem érdekel lelki traumája és ne tegezzen !
2020. nov. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%
Ön pedig ne írjon úgy, mint egy diszgráfiás negyedikes!
2020. nov. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem velem van a baj ! Maga nem érti amit leírok !
2020. nov. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom itt mi történt, nem láttam a zsidózós kommentet, de üzenném, hogy nem vagyok az, de ha az lennék, mi köze lenne ehhez az egészhez??
2020. nov. 7. 21:05
 7/7 anonim ***** válasza:
87%
Kárász Tamás, Rezek Ödön, Varga Klára és Csuha Lajos munkáit nézd meg, Kárász ha jól tudom egymillió felett dolgozik, Rezek és Varga 980 körül, Csuha pedig 720 ezer felé. Tőlük rengeteg szép munkát lehet látni.:)
2020. nov. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!