Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Magyarországon kinél érdemes...

Magyarországon kinél érdemes orrplaszikát csináltatni? Orvosok és árak is érdekelnének.Ki az akihez ne menjek?

Figyelt kérdés
Minden érdekel a témával kapcsolatban jó és rossz tapasztalatok.

2020. aug. 13. 14:54
 1/4 anonim válasza:
45%

Nem tudom hova valósi vagy, de a pécsi Da Vinci az egy igen jó magánklinika, igaz el is kérik az árát. Ott (is) rendel röbbek között a Tizedes Dr. is, rengetek "sztárnak" végzett plasztikai beavatkozást.


Többek között ő vasalta a Berki heréjét is, de az mellékes...


[link]

2020. aug. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha orrplasztika akkor Dr Rezek. Tizedesre nagyon sok a panasz.
2020. aug. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Dr.Rezek és Dr Kárász akire gondoltam.Ismerősöm orrát is Dr.Rezek csinálta és nagyon szép orra lett.

2020. aug. 30. 23:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Rezek, szintén saját tapasztalat. Nála 900 ezer körül van, de szerintem Kárásznál is, bár róla több negatívat olvastam fórumokon.
2020. szept. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!