Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Megérné mellkisebbítő műtétet...

Megérné mellkisebbítő műtétet csináltatni? Vagy el kellene fogadnom ,hogy ekkorák a melleim?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, 80E-s melltartót kell hordanom, elég nagy melleim vannak, ebből adódóan lógnak is. Engem nagyon zavarnak, hiába is fogynék a melleimből, akkor csak lógnának még jobban. Fiatal vagyok, jól szeretnék kinézni.

De lehet, hogy egy mellkisebbítő műtétet megbánnék? Hosszú a felépülési idő? Látványos lenne a heg? Lehet, hogy megbánnám...

Vagy mit gondoltok, ekkora mellekkel is lehetjól kinézni? válhat előnyömre, hogy ekkorák?

Olyan nehéz bikinit találni.. A hozzám simuló felsők nem állnak jól, mert nagyon feltűnő, hogy milyen nagy melleim vannak. Egy csomó ruha emiatt nem is áll jól. És megfelelő melltartót is nagyon nehéz találni. Sportoláshoz is megkell válogatni ,hogy milyen sportmelltartót veszek, és az is nagyon drága...

a nagy melleimmel csak a baj van.



2021. jan. 4. 16:07
 1/10 anonim válasza:
9%
Jól van az nem kell azt bántani .
2021. jan. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Ne a műtéten gondolkozz, hanem a nézőpontod alakítsd át magaddal és a testeddel kapcsolatban.
2021. jan. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

ha nem fáj a hátad szerintem ne vágj bele

ha csak a fehérnemű vásárlás okoz problémát, akkor felesleges belevágni, ha a hátad is fáj akkor már javasolt.

TB alapon is csinálnak ilyen műtétet, de bizonyos százalékát kikell tennie a súlyodnak azthiszem... azért a fehérneműk még mindig olcsóbbak, mint a műtét, ha ki kell fizetni

2021. jan. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Ekkora mellekkel lehet-e jól kinézni?Nekem és még nagyon sok férfinak minden álma lenne egy ilyen adottságokkal rendelkező nő.Ha egészségi problémát,például hát vagy derékfájdalmat okoznának a melleid akkor megérteném,hogy meg akarnád műttetni.De ha nincs ilyen gondod akkor vétek lenne késsel hozzájuk nyúlni.Hagyd meg őket a maguk természetességében annak az embernek aki úgy fog téged szeretni ahogy vagy,a csodás melleiddel együtt.
2021. jan. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha nincs konkrét egészségügyi oka, nem fáj tőle a hátad, akkor egyáltalán nem éri meg megcsináltatni. Ide a rozsdás bökőt, hogy sokkal jobban nézel ki, mint amilyennek gondolod magad, ugyanis a jól kinézésnek vajmi kevés köze van ahhoz, hogy hány milliméterre egyezel azokkal a lélek nélküli élőhalott próbababákkal, akiket modelleknek neveznek.
2021. jan. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Mennyire zavar a mindennapi életben? Hátfájás, sportolás nehezítése, nem tudsz tőle kényelmesen aludni éjszaka, útban van stb... Ha pusztán esztétikai kérdés, úgy szerintem nem éri meg
2021. jan. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is épp ekkora a méretem. Az igaz, hogy sokszor azzal van baj, hogy az adott ruha csak mellben nem jó, de azért lehet találni. De én nem valtoztatnék rajtuk. Melltartóval pedig nem lóg.
2021. jan. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

kattincs a kepre es meglathatod, hogy milyen hegeid lehetnek. A kepnel a valosagban sokkal rosszabb, de jobb is lehet. Sajnos nem lehet elore tudni. Ha az orvos megallapitja, hogy egeszsegugyi kockazata van pl a hatad miatt a nagy mellednek, akkor lehet TB-re megmutenek es nem kell fizetned...Gondolom nem log le a terdedig :) Jol gondold meg, szerintem, hogy akarsz-e kisebb melleket sok heggel, vagy elfogadod magad, vagy talalsz olyan pasit, aki majd imadni fogja a melleid.


Esetleg lehet utana kellene nezned, hogy jo meretu es fajtaju/stilusu melltartot hordasz-e, mert ha nem, akkor az is ronthat a logason. En csak kb 10 ev utan jottem ra, hogy nem is jo melltartot hordok. Azt hittem, az en bena melleimre nem jo egy melltarto meret se, es megis...Kiderult, hogy a kosar merettel volt problema es a szamozassal is.



[link]

2021. jan. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek

Nekem 85D de most hogy terhes vagyok biztosan meg fog nőni 9 hetes

Alapból nekem szerencsére jó volt a genetika és feszes formásak ,egyáltalán nem lógnak

De félek hogy ez a szoptatás után bekövetkezhet

2021. jan. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem csodaszépek, ne műttesd meg!
2021. febr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!