Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellkisebbítés TB által?

Mellkisebbítés TB által?

Figyelt kérdés
Igazából csak megerősítésképpen teszem fel ezt a kérdést, de ugye a TB mindenképpen állja a mellkisebbítést ha a testsúly 0.5%-át kiveszik mellenként? Már egy csomó oldalon utánanéztem ennek, úgy látszik ez a kritérium van csak. Szerintem én ebbe simán beleférek, de van olyan, hogy pl ha határeset vagy akkor az orvos azt mondja, hogy nem csinálja meg?
2019. márc. 7. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Ha csak ezen múlik, az is segíthet, ha fogysz egy pár kilót, így a melled már nagyobb százaléknak számít az összsúlyból. Csak kíváncsiságból, de megkérdezhetem, miért akarod kisebbíteni?
2019. márc. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ezen gondolom én is, hogy mi ha pl fogyok akkor ugye kisebb lesz a testsúlyom és akkor kisebb mennyiséget is kell kivenni... igazából ez is egyénfüggő úgyhogy így nem tudom megállapítani mennyit fogynék a mellemből, volt már olyan hogy lefogytam több mitn tíz kilót de inkább azért kell kisebb melltartó mert a hátamon kevesebb a háj, maga a kosár ugyanakkora :D


Hát nyilván azért akarom kisebbítetni, mert régen sokkal kövérebb voltam, így a melleim is nagyon nagyra nőttek (eleve nagy mellű mindenki a családban és akkor erre rájött az hogy 166 centisen 85-re híztam 15 évesen), nem találok soha megfelelő melltartót, a nyakam mindig fáj ezért nem tudok rendes testartással ülni, állni se, futni se, bikiniben 10 éve nem voltam ez miatt, ugyebár semmilyen bikiniben nem maradnak meg, állandóan igazítgatnom kell hogy ne essenek ki stb, meg amúgy is NAGYON RONDA, LÓGOS... útban van egyszerűen, kényelmetlen az érzés, hogy ott van. olyan mintha állandóan egy felesleges tehert cipelnék magamon. már régóta ez minden álmom hogy megszabadulhassak ettől, szörnyű

2019. márc. 9. 01:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Értem. Remélem, sikerrel jársz! Mivel valóban egészségügyi a dolog (nehezedre esik a helyes testtartás stb), ezért szerintem nem mondhatnak rá nemet!
2019. márc. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Zsírleszívás.
2019. márc. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!