Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 14 éves vagyok, és lógnak a...

14 éves vagyok, és lógnak a melleim. Hány éves kortól lehet megműtetni? És kb mennyibe kerül 1 szilikon, ill. egy felvarrás?

Figyelt kérdés

nem most akarom, de nagyon zavar, mert nagyon csunyák. Nagyon lognak. pfujjj!

Nem csak az a baj,h log, hanem tele vannak striával is. Létezik olyan mellfellvarrás, ahol a bőrt is ki tudják vhogyan cserélni? Így nem is fogok tudni nemi életet élni majd, ha érett leszek rá??


2010. aug. 14. 19:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%
Márt most látszik, hogy nem vagy rá elég érett..
2010. aug. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
azt tudom, az érdekelne, hogy meddig kell várnom.és hogy mennyibe kerül
2010. aug. 14. 19:32
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

szia.

nekem is striásak a melleim.ez van ezt kell szeretni.

és lógnak olyanok mint 2 tőgy.elég hülyén néznek ki.De még növésben vannak. változhta a tiéd is:D

azt ajánlom végez mell erősítő, feszesítő gyakorlatokat.

[link]

[link]

[link]

én is csinálom egyiket.

fogadd el magad és ne műtess hisz te is tehetsz magadért.megház szeresd azt amit anyudék összehoztak;)

15/L

2010. aug. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

nagyon koszi, de csomoszor csak erre tudok gondolni...

nem fogom merni levenni a melltartomat pasim elott, mert félek h elhényja magát :(

2010. aug. 14. 19:45
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

A striák majd elhalványodnak, a pasi észre se fogja majd venni őket szerintem.:D

Amúgy meg szerintem is csinálj ilyen gyakolatokat. Valamit biztos segíteni fog. Lehet hogy nem is lóg annyira, csak te gondolod úgy.

Úgy vélem ráérsz majd még ezzel olyan 4-5 év múlva foglalkozni.

2010. aug. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem is ugyan ez a problémám...

sajnos ezt örököltem :S

melltórtóval szépek,úgyy nagyon szeretem...

és énis arra tudok csak gondolni hogy ha majad arra kerül a sor,akkor nagyon szégyellni fogom a mellemet a barátom előtt... :S

de anyukám azt mondta,hogy meg lehet csináltatni valamilyen beavatkozással,de nem szilikonnal :]

2010. aug. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

jaaj 14 évesen ne félj még ettől :)

én ilyen koromban ugyanígy éreztem,mert sokáig nem hordtam melltartót,mert a többi osztálytársam sem tette...csak sajnos közben nekem gyorsan nagy mellem nőtt.

Ettől lógos lett és csíkos. Útáltam őket.Aztán elkezdtem kenegetni minden este testápolóval és a striák szépen lassan elmúltak. De akkoris úgy döntöttem hogy amint 18 leszek,megcsináltatom őket a lógás miatt...

Hát most 19 vagyok és eszem ágában sincs kés alá feküdni :D enyenlőre :D

Rengeteg mellfeszesítő gyakorlatot csináltam naponta meg fekvőtámasz meg ilyenek és hatott.Persze a sok sporttól kisebbek lettek,de megérte mert már csak annyira lógnak,amennyire egy ekkora mellnek szabad :D

szóval nyugi...várj még az aggodalommal és 14 évesen még ne vedd le a melltartód egy pasinak sem :)


19L

2010. aug. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

10 évente újra kell műttetni, ha valaki egyszer elkezdett beavatkozni.


Nyugi, nem minden pasi mellcentrikus!

2010. aug. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%

Mr itthon is csinálnak 18 éven aluliaknak mellműtétet,csak kell hozzá aszülői belegyezés.

Nekem is striás a mellem,de már fehér,szval nem annyiar feltűnő:)

Nekem decemberben volt mellnagyobbítás és felvarrás és a striákat is szépen kifeszítette,szval sokkal jobb így.

De am szerintem is ráérsz még vele,meg ez elég drága dolog is.....

De am simán tudsz majd nemi életet élni,mert senki sem tökéletes,decemberig nekem is lógtak nagyon,mégis volt meg van is barátom.

Ja és a bőrt nem lehet kicseréltetni rajta.

2010. aug. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó vagyok. Az új impiket már nem kell 10 évente cserélni,megoszlik a vélemény,van,aki azt mondja,h elég 20 évente,van,aki azt,h életed végéig maradhat.
2010. aug. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!