Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Megszeretném műtetni az...

Megszeretném műtetni az orromat mivel nagynak találom. Szerintetek érdemes megműtetni?

Figyelt kérdés

Helyi altatásban mennyi ideig tart a műtét, illetve érez a műtét közben valami fájdalmat érez az ember? Műtét után vannak valami fájdalmak? Itt egy kép az orromról:

[link]

És mondjátok meg az igazságot hogy én orrműtétre szorulnék, mármint arra értem hogy nagy-e az orrom. Értelmes válaszokat kérnék!


2011. márc. 24. 00:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%

Te faszi vagy? Nem jött le a képről teljes bizonyossággal.

Ha az vagy, akkor ne műttesd meg. Nem nagy.


Ha mégis csaj lennél, vagy travi, vagy ilyesmi, akkor műttesd meg, csináltass belőle egy fitosabbat. Főleg, ha van rá pénzed is.


Különben nincsen objektív válasz arra, hogy orrműtétre szorulsz-e. Ez a te döntésed. A plasztikai sebész sem dönti el helyetted, legfeljebb bizonyos esztétikai standardokhoz tudja hasonlítani.

2011. márc. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok:D 18 éves:) Hát nemtudom, csak azért felteszem a kérdést hogy nagy-e az orrom, mivel sokan azt mondták már:S
2011. márc. 24. 01:31
 3/13 anonim ***** válasza:

Első válaszadó vagyok.


Egyébként pénzed lenne a műtétre? Ha igen, akkor esetleg érdemes rajta gondolkodni. Ez esetben majd javaslok neked orvost is, ha szeretnéd.

Egyébként egyáltalán nem tűnik gáznak a helyzet, még változni, férfiasodni fog az arcod.

2011. márc. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit nagy,de nem vészes.Szerintem felesleges volna megműtettni.
2011. márc. 24. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A fejed formája miatt látszik nagyobbnak. Egyébként szerintem nem feltűnően nagy. Az utcán látni sokkal nagyobbakat is.

Szóval én a helyedben békén hagynám azt az orrot.

2011. márc. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
műtét alatt alszol, tehát nem érzel fájdalmat. azt követő pár napon lesznek fájdalmaid, és ha klausztrofóbiás vagy, vagy pánikbeteg, akkor nem ajánlom, mert erre a pár napra a kötések miatt le lesz takarva ugye az orrlyukad, tehát a szádon kell majd levegőt venned. ha megvan a pénz rá, szerintem nyugodtan műttesd meg.
2011. márc. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha az arcodhoz nem áll jól úgymond, akkor szerintem nyugodtan belevághatsz.

Én nemrég voltam konzultáción, ha kérdésed van írj privit, szívesen válaszolok

2011. márc. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sztem nem vészes, szóval ha nincs miatta kisebbségi komplexusod akkor nem kell megműttetni.:D De te tudod/érzed!

Ja és bocsi hogy ide írok de nem tudok most kérdést feltenni: Az orrműtét megváltoztatja a hangot?

2011. ápr. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Ne hülyéskedj már, orrműtét?

Ennél sokkal rosszabbak is vannak, és nincs bajuk vele, örülnek neki. Biztos vannak lányok akiknek ez tetszik...

Vagy MŰ akarsz lenni?

2011. ápr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nemérdekel hogy "mű" lennék, de legalább nem szekálnának hogy nagy az orrom:S
2011. ápr. 7. 01:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!