Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Zsírleszívás a pénisz körül?

Zsírleszívás a pénisz körül?

Figyelt kérdés

Az fizikailag lehetséges, hogy egészen a szeméremcsontig eltüntessünk minden zsírszövetet a pénisz feletti területen, illetve körülötte?

Nyilván a szemétemcsontnál vannak a tartó szalagok, amik tartják a péniszt, de ez elenyésző.


Akár 3 centit is nyerhetnék így. Van itt olyan, aki már alávetette hasonlónak magát?



2021. jan. 20. 22:50
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Az embernek a születésétől fogva X mennyiségű zsírsejtszáma van, ember. Természetes úton ennél soha nem lesz kevesebb, se több.

Ha valahonnan leszívják, oda már képtelenség hízni, hiszen ott nincs zsírsejt. Ilyenkor fordul elő az, hogy valahova máshova kezd el hízni az ember. HA(!) hízik, mert hogy én életmódot is váltok, csak nem erről szólt a kérdés.


Nem akarok senkit hülyíteni, te kutya.

Ez nekem kell, mert ezt akarom. Kit érdekelsz? Panellakó kis proli lehetsz, aki itt éli ki a kisebbségi komplexusát, mert max egy általánosa van.


Most már tényleg elegem van.

Sok fölösleges ember itt ugat gyakorin színtiszta gyökérségeket.


Minek? Miért kell olyanhoz hozzászólni, ami téged nem érint és/vagy nem értesz hozzá?


Ja igen, ez a gyakori. Ja meg Mo. :')

2021. jan. 22. 08:23
 12/25 anonim ***** válasza:
67%

imadom, hogy aki megmondja oszinten, hogy ettol meg a fszod kicsi marad, az egybol panellako proli meg kutya meg 8 altalanost vegzett:Dddd nem mintha ettol megnone a faszod, de kepzeld, 2 diplomam van es a sajat lakasomban elek, de nem ertemhogy jon ez ide.


ha azt hiszed, nem lehet visszahizni, akkor tajekozodj kicsit a vilagban, rengeteg zsirleszivason atesett no ugyanugy visszahizotthonapok vagy evek mulva. ez a lusta emberek onamitasa, akik azt hiszik egy mutettel meg van oldva az eletuk es kesz.


de ha ennyire okos vagy, akkor miert nem mesz es szivatod le a fszhájadat, ahelyett, hogy itt pattogsz? komplexus? talan neked a kis penisztol.

2021. jan. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Pont most árultad el magadat, te szerencsétlen kutya.

Itt írtam. Kit érdekelsz?

A te kis komplexusod nem engedi, hogy ne menj el emellett szó nélkül, nekem nincs itt semmi bizonyítani valóm 🤣

Nem téged kérdeztelek, mehetsz a fenébe xD


Igen, vissza lehet hízni, de nem ugyanoda, hiszen ott már nincsen zsírsejt. 🤦‍♂️

Helyette egy teljesen másik területen fog hízni az ember, HA HÍZIK.

De már 2x írom le az ilyen fogyatékosoknak, mint te:

Én életmódot váltok. Illetve diétázok. Nem ezzel akartam a fogyást kiváltani, jó isten. 92-ről fogok 72-re lemenni.


A műtétet el fogom végezni, csak MOST még nem érdeklődtem orovsnál, hiszen jelenleg is diétázom.

Én csak arra voltam kíváncsi itt a gyakorin(én hülye számítottam erre a sz*rkupacra, mint ti), hogy a műtéttel teljesen a csontig lehet-e vinni a bőrt a fogyás UTÁN. Csakhogy ez k*rvára irreleváns volt a kérdés szempontjából. Ja nem, mert ezt egy belterjes aggyal neked nehéz felfogni.


Figyelj, jó duma ez a két diploma, de nekem nem oszt-nem szoroz, ha magadnak hazudsz.

Tudod, édesanyukád sem fog ám örökké élni. Gondolom az ő lakásában élsz, mert az olyan szerencsecsomagok szoktak ilyen válaszokat írni. Meghal, te meg mész az utcára, mert nem fogod tudni magad ellátni, te élettelen.


Amúgy az átag 13 cm. A 18,5-19 cm pedig nagy, nekem soha nem volt komplexusom emiatt, ne aggódj.


Hallod, nézz egy tükörbe és utána verd szét a fejeden, mert szegény tárgy magától nem roppan szét. Csak akarna.

2021. jan. 22. 15:24
 14/25 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon sértődékeny vagy. Szóval előtted áll egy jó nagy fogyás és szerintem ha ez sikerül utána gondolkozz el ezen megvalósítás szintjén. Valószínű a fogyás után egyébként is olyan büszke leszel a testedre-magadra hogy nem lesz szükséged az orvosi beavatkozásra ha sikerül az életmód váltás akkor lemegy a hasad és ha "végig kiizmosodik" "onnal is lemegy a zsír" és a hasadrol... (reális ez a sulyvesztes? A leendő izom tömegét is beleszamoltad? Így jó lesz a testtomegindexed a magassagod a testsulyodhoz képest?
2021. jan. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Sportzokni ***** válasza:
79%
Szerintem dagad vagy és kicsi a pöcsöd is.
2021. jan. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Zoknokutya, máshol ugass.
2021. jan. 26. 23:32
 17/25 anonim ***** válasza:
57%

erdekes, az elejen meg azon pattogatal, h biztos altalanost vegeztem csak, most meg mar ‘nem oszt, nem szoroz’ a vegzettsegemes azzal jossz, hogy biztos anyam lakasaban elek es o tart el. mintha ennek barmi koze lenne ahhoz, hogy dagadt vagy es kicsi a pocsid. de ha ennyire tudni akarod, sajat lakasaban elek es magamat tartom el, te nyomor.


92-rol fogsz 72-re lefogyni.. aha, almaidban, honnan tudod elore, hogy lefogysz? majd ha 72 leszel, gyere vissza, addig ez csak egy dagadt kisfiu almodozasa. es amugyis, ha seljet zsirdiszno genetikad van, hiaba fogy le, egyszer ugyis visszahozod.


ha nem lenne komplexusod a fszod miatt, nem akarnad a zsirt leszivatni korulette, hogy nagyobbnak tunjon. ez a ‘kutyazas’ meg ilyen telepi suttyo proli dolog, sokat elarul a szintedrol, dagikam.

2021. jan. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Ahhoz van köze, hogy szánalmas vagy és folyamatosan vissza akarsz vágni, csak erre szellemileg képtelennek bizonyultál. Miért, mit vártál? Az idétlen válaszokra majd puszival köszönök el? A kérdésre azóta sem érkezett hasznos válasz, hiszen mindenki a fogyást fossa ide, miközben ez alap volt. A kérdéstől független.

2 éve 75kg voltam. Megterhelő volt az egyetem első 3 féléve. Nem mozogtam és rászoktam az evésre. Egyszerűbb volt. Most szeretnék az idő közben felvett életmódomtól megszabadulni.


Engem akkor sem izgatott. Beszóltam. És? Haszontalan válaszra ilyen szavak érkeznek. Mi ezen olyan meglepő? Engem az nem érdekel, ha magadnak hazudsz, hogy jobban érezd magad nálam.


Egyébként tapasztalatból beszélek. Jó pár volt gimis osztálytársam nem volt képes elköltözni, mert egyszerűen életképtelenek egyedül. Hasonló logikai bakugrásokat követtek el folyton, mint a troll kutyák itt általában, veled az élen xD


Onnan tudom, hogy veled ellentétben én ismerem magam.


Egyszer leírtam, de mint ez korábban is ismeretes volt, az agyadnak az írott szöveg feldolgozásért felelős része - minden bizonnyal - súlyosan károsodott(vagy már ilyen degeneráltan jöttél a világra).


A 15 cm egyébként nem kicsi, hanem átlagos, de tőlem aztán azt ugatsz, amit akarsz xD

Sőt, írd meg nekem még 2x privátban is, hogy kicsi! Véletlen nem Zd9-cel kezdődik az accod neve?

Nekem csak tetszik, hogy 18 cm.

Ennyi erővel te miért vágod le a körmöd vagy a hajad? Komplexus miatt? Vagy csak szimplán azért, mert neked ez jobban tetszene?

Nem várok el semmit tőled, főleg nem azt, hogy az ilyen összetett mondatokat, amiket ide írok, képes legyél értelmezni.

2021. jan. 27. 15:49
 19/25 anonim ***** válasza:
57%

en nem irogatok neked privatot, de azert az valamit jelent, hogy tobbunknel is elvagtad magad itt a hisztiddel.

ha en le akarnam szivatni a mellem korul a zsirt, hogy a mellem nagyobbnak tunjon, az azert lenne, mert szeretnem, hogy nagyobbnak tunjon, tehat nyilvan zavarna, hogy kicsi. ugyanez van a farkaddal, ne jatszd mar a hulyet. nagyon okosnak hiszed magad, kozben ez a xD-zes is mutatja, hogy agyilag egy 16 eves fszmeregeto kisfiu szintjen vagy, aki picsog, mert az osztalytarsanak 2 centivel hosszabb a farka.

2021. jan. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Igen, kizárólagosan 20 év alattiak használnak hangulatjeleket.

Ja nem.


Szerintem az alacsony intelligenciaszinted mellett ráadásul fogalomzavarban is szenvedsz.

A kisebbségi komplexus azt jelenti, hogy valami azért zavar téged, mert az nem olyan, mint amit a társadalom elfogad. Ezt pedig megpróbálod valamilyen formában kompenzálni. Pl.: indokolatlanul nagy autó.


Engem nem azért zavar, mert az emberek a 15 cm-t átlagosnak gondolják és nagyobbat várnak el. Azért zavar, mert amúgy lehetne 18 - 18,5 cm is.

Ezzel nem leszek sem nagyobb, sem kisebb a társadalom szemében. Ugyanúgy a páromat fogom dugni. Ez csak nekem fontos.


Nem érzed gáznak azt, hogy folyamatosan megpróbálsz felülkerekedni rajtam?

Nyilván zavar, hogy nem a tiéd az utolsó szó. Valószínűleg a valóéletben nincs olyan hely, ahol megmondhatod a tutit, csak itt. Anonimban.

Mindig visszajössz, pedig csak faxságot beszélsz. Én azért jövök vissza, mert ez az én kérdésem. Még mindig van egy parányi remény, hogy valaki tényleg rendelkezik egy agynak elfogadható szervvel a fejében és a KÉRDÉSRE válaszol is.

Annak ellenére is, hogy az már legalább 30 alkalommal bebizonyosodott, hogy a gyakori közössége képtelen bármilyen hasznos választ adni egy ártatlan kérdésre.

Ez amúgy egyébként nem a te hibád, egyszerűen a magyarországi online felhasználók alkalmatlanok erre. Redditen sokkal több kielégítő válasz érkezett más témákra.

2021. jan. 27. 18:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!