Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Péniszvastagítás. A hialuronsa...

Péniszvastagítás. A hialuronsavas, vagy sajátzsírral történő vastaggítás érdekelne. Mennyit lehet nyerni ezzel átmérőben? Vannak esetleg más módok a vastagság növelésére? A műtéttel volt-e valakinek gondja? Merevedéskor ugyanolyan kemény a pénisz?

Figyelt kérdés
2016. aug. 4. 21:12
 1/4 anonim válasza:
15%
A műtétet semmiképpen nem ajánlom mert ugyan vastagabb lett tőle a péniszem de egy hétre rá 7 centit vesztett a méretéből és most úgy néz ki mint egy bébirépa amikor merevedésem van.Vastagítást inkább azzal próbálkozz (nekem bevált):a turmixgépbe rakj egy egész banánt a héjjával ezután rakj bele 2 kanálnyi görögdinnyét önts rá egy kis tejet. Ezt turmixolt úgy 5 percig azután szépen 1 órán keresztül masszírozd bele a farkadba.Miután ezzel végeztél állj fel a konyhaasztalra letolt gatyával és VÁGD ARCON MAGADAT!!
2016. aug. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Normális kérdés, idióta válasz esete. Legalább annyi eszed lett volna, hogy valami poénosat írsz.
2016. aug. 9. 22:15
 3/4 anonim válasza:
0%
Én a Titan Gel-t ajánlom. Minden este lassú maszírozással kend el a farkadon és egy hónapon belül 5 cm-t hosszabbodik és 1 cm-t vastagodik. Remélem tudtam segíteni.
2016. aug. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem fog nőni a farkad ne reménykedj.. Műtét nélkül nem
2016. aug. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!