Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kiálló köldök probléma!...

Kiálló köldök probléma! Műttessem meg? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A gond az, hogy születésem óta kiálló köldököm van. Viszonylag nagy csonk, de nem sérv.


Egészségügyileg nem indokolt a plasztikai műtét, de egyrészt nem találom esztétikusnak (gondolom más sem), másrészt pedig olykor az öltözködésben is akadályoz (pl. szívesen hordanék high waist farmerokat, de zavar, hogy egész nap dörzsöl ott).


Jár valaki velem hasonló cipőben, esetleg műttette valaki meg a köldökét közületek? Mennyire fáj v. rizikós? Indokolt a műtét, vagy csak hisztizek itt?😂😂


Előre is köszi!


25/L



2021. jan. 25. 14:19
A kérdező szavazást indított:
Csúnya, műttesd meg!
Teljesen mindegy, foglalkozz fontosabb dolgokkal az életben!
18 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Kérdezd meg a párod. Ha őt nem zavarja, akkor ki nem sz.ja le
2021. jan. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Azt hittem, hogy ilyet csak terhes nőkön lehet látni. De semmi undorító nincs benne, csak érdekes, ennyi.
2021. jan. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Ha elhízott vagy hiába megműtöd.
2021. jan. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Szerintem annyira ritka, hogy akinek az van ezzel egyedibb és érdekesebb hasra.. 19/f (Nekem vonzó amolyan fétis, ha a lánynak az van!)
2021. febr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem is hasonló! Sokszor irigykedem az amolyan "normálisan mélyedő" köldökökre :D Ám pont a héten olvastam, hogy az olaszok egykor úgy hívták a torellinit, hogy Vénusz köldöke.

Szerintem ne csinálj belőle nagy cécót esztétikai indokok miatt de ha tényleg zavar és felsértenek a nadrágok akkor vágj bele. Én is vetettem le anyajegyeket mert kikezdte a melltartó.

2021. febr. 6. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nickchannel32 válasza:
Megtudodmutatni priváthba
2021. febr. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az a fontos, hogy te mit gondolsz róla!

Ne azért szabasd át magad, mert más azt mondja.

Ha te úgy gondolod, hogy ténged zavar, takargatod, ez akadályoz meg abban, hogy valamit viselj, amit szeretnél.


Amúgy megnyugtatlak, más is él kisebb nagyobb szépséghibákkal, vagy hegekkel és nem "ezt nézi mindenki", aki meg nem tud átlendülni rajta, az meg sokat elmond a jelleméről.


Ha úgy gondolod, hogy átszabatod, annak elenyésző kockázata van.

1, max 2 nap kórházban, utána pár napig le kell ragasztani és ne ázzon vízben (zuhanyzás ajánlott)

2022. márc. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!