Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mitcsináljak ha a plasztikai...

Mitcsináljak ha a plasztikai műtétek megszállótja vagyok?

Figyelt kérdés
Már 8 plasztikai műtétem volt, de szeretnék még nem is egyet. Ha már 1-2 nap van az ujabb műtétem elött már tervezem a következőt. Barátaim / családom aztmondja már kezdem tulzásba vinni de én egyszerűen nemtudok leállni vele, késztetést érzek egy idő után arra hogy megcsináltassam valamim mert ha nem nem tudok meglenni a bőrőmbe, vagy egyszerűen csak nem érzem jól magam. Családom és barátaim mindig mondják hogy mostmár elég lesz mert túlzásba viszem a dolgot, de valamiért nemtudok betelni vele. Ilyenkor mitcsináljak menjek el pszichologushoz vagy mit tegyek?

2021. febr. 7. 18:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg miből szerzed a pénzedet? Én is olyan munka után nézek majd, bár lehet nem mennék el ribizlinek
2021. febr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, szügezzük le, hogy a te tested, nekem az életem sem jobb, sem rosszabb nem lesz attól, ha te agyomplasztikáztatod magad. Az, hogy nekem ez az életstílus a legkevésbé sme jön be, szintén nem releváns, nem hinném, hogy pont nekem akarj tetszeni. ;)

De ha tényleg a véleményemre vagy kíváncsi, ennek már a fele is sok lenne. Bizonyos esetekben teljesen meg tudom érteni, ha valaki megműtteti magát. Mondjuk ha valami feltűnő, vagy zavaró testi hibája van, akkor teljes mértékben egyet tudok vele érteni.

De amikor valaki pusztán azért műtteti meg magát, mert nincs kibékülve az egyébként egészséges és esztétikus teste jellemzőivel, ott azért némi pszichés problémák is befigyelnek.

Ha tényleg a véleményemre vagy kíváncsi, hogy mit csinálj, én egy pszichológus felkeresését javaslom, mert ez nem egy nyerő dolog.

2021. febr. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha eljutsz x mutetig es akkor azt mondod, hogy na most mar szeretem onmagam es maximalisan szepnek latom, akkor hajra, kivanom, hogy igy legyen



Szerintem nincs ezzel problema, amig magadnak akarsz tetszeni es megfelelni, nem pedig masoknak.

2021. febr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!