Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lányok ha a párotok felajánlan...

Lányok ha a párotok felajánlaná,hogy kifizet egy mellplasztikai műtétet élnétek a lehetőséggel?

Figyelt kérdés
2021. febr. 10. 13:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Én nem. Nem túl feszesek a melleim, de ha belegondolok, hogy felvágják, és csinálnak vele valamit, még a gondolatától is rosszul leszek.
2021. febr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Nem, mivel semmi problémám nincsen a mellemmel, a mű mell nem tetszik és soha semmilyen plasztikat nem csinálnék magamon.

Egy ilyen ajánlat meg rendkívül rosszul esne a páromtol.

2021. febr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

Ez a burkolt megfogalmazása annak, hogy "nem tetszel, és szeretnélek az ízlésemnek megfelelően átalakítani".

Aki ebbe belemegy, annak komoly önértékelési és önbecsülési problémái vannak.

2021. febr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem, mert nem akarok nagyobbakat, nincs gondom az onbizalmammal. Ellenben ha tök lapos lennek, akkor lehet orulnek az ajanlatnak.
2021. febr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Mivel én már említettem neki, hogy ha lehetőségem lenne rá, akkor megcsináltatnám, így nem annak venném, hogy neki nem jó, ahogy van, hanem, hogy szeretné valóra váltani a kívánságom, úgyhogy igen. De nem mellnagyobbító műtétet szeretnék.
2021. febr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
73%
Nem,viszont én felajánlanám az ajtót,hogy távozzon a szobámból és az életemből. Ha nem tetszek neki,keressen nagy mellű csajt. Én vékony,sportos kis mellű vagyok,engem ezért szeretnek,vagy éppen nem,de megváltoztatni senki ne akarjon!
2021. febr. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Metionin ***** válasza:
82%
Nem, az ajtót viszont én is felajánlanám. Alig van mellem és néha ez a pici is zavar, eszembe nem jutna megműttetni. Ha a párom nagy mellet akar akkor kénytelen lenne menni és beruházni egy nagy mellű csajra.
2021. febr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%
'Jaj de draga vagy, ugy orulok! De azert marad penzed a penisznovelo mutetedre is, ugye nyuszko?'
2021. febr. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%

Nem. Ha nagyobb mellű nőt akar, keressen olyat, viszlát. A műmell gusztustalan és közönséges, már csak az 5 cm hosszú neonzöld műköröm és a 80 cm póthaj hiányozna mellé...


Ha lesz gyerekem és szoptatok, utána megműttetném, de csak azért, hogy ne lógjon.

2021. febr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%

Biztosan nem.

•Először is, minden műtétnek kockázata van, így a plasztikai műtéteknek is és őszintén szólva még ha alacsony is a halálozási rátája a mellnagyobbító műtéteknek, akkor sem kockáztatnék egy esztétikai műtétért.

•Másodszor, teljesen elégedett vagyok a jelenlegi 75AA méretemmel. Nem kell melltartót viselnem, nem zavar sportolás közben, nem fáj a derekam a súlyától (sok nagy mellé nőnek hátfájdalmai vannak a plusz súly miatt), bármilyen öltözet jól tud állni (a legtöbb ruhát sovány kifutó modellekre tervezik) és úgy általánosságban nem tetszik a gondolat, hogy teljesen megváltozzanak a testarányaim.

•Harmadszor, ezzel a kéréssel teljes mértékben irányítani akarná a saját énképemet, az önbecsülésemet, a testemről alkotott véleményemet.

•Negyedszer, a bőröm hajlamos a kleoidos hegesedésre, tehát a műtéti hetek nagyon feltűnően és rondán gyógyulnának, valamint az inzulinrezisztenciámnak köszönhetően lassan is.

•Nem utolsó sorban pedig felmerülne a kérdés, hogy vajon mennyire szeret az aki képes lenne mindezeknek kitenni engem csak azért, hogy megfelelnek a szexuális\esztétikai ízlésének.

Ahogy az is kérdéses lenne, hogy mennyire lehet egészséges az a kapcsolat amiben az egyik fél ilyen szinten meg akarja vàltoztatni a másikat.

2021. febr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!