Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Annyira félek hogy meghalok...

Annyira félek hogy meghalok orrműtet alatt/előtt, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar az orrom,egyszerűen utalom.

Dr.Kovacs Klara plasztikai sebészt találtam a legalkalmasabbnak az interneten olvasottak alapján.

29 éves vagyok,tudtommal egészséges ,bár sokszor úgy érzem legszomjam van ,a csaladban több embernek szív problémái vannak.


Mennyi a valószínűsege hogy meghalok orr műtet alatt,előtt, közben?


Félek hogy beverzik az agyam, leall a szivem, szivrohamom lesz, esetleg a tudom felmondja a szolgalatot vagy csak szimplán nem ébredek fel az altatasbol.

Van egy gyermekem és nem halhatok meg. Egyszerűen nem tehetem meg az elkovetkezendo 20 évben mert élnem kell a gyerek miatt.

De mi van ha mégis meghalok az orrműtet alatt valami komplikáció által?


Mit tanacsoltok?



ápr. 18. 19:18
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
* Varga Klara
ápr. 18. 19:20
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Valószínűbb, hogy elüt egy autó amikor a boltba mész...
ápr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Plaszkika helyett pszichológus kellene
ápr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
Fontosabb egy ùj nòzi, mint az életed?
ápr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem,nyilvan nem fontosabb . De szeretnem, csak nem szeretnek meghalni.
ápr. 18. 21:00
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem erről az orvosoddal konzultálj. Ő tud majd kielégítő válaszokat adni.
ápr. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

6, tehat valószínű hogy meghalok? Vagy csak esetleg

..

ápr. 18. 21:45
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

Most komolyan neked van gyereked?


Ha nem írod le mint infó simán azt mondom 13 évesnél nem vagy több...


Szerinted az emberek többsége meghal műtétek közben ? Vagy mi a franc?

Ahogy írták annyi esélyed van akkor meghalni minthogy egy autó üssön el, rád essen egy zongora vagy megakadjon a torkodon az alma vagy ne adj isten csak úgy megálljon a szived.

Az esély soha nem 0 %.

Hisz az sem biztos, hogy holnap reggel felkelsz...

ápr. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Jo,bocsanat.... csak nagyon felek
ápr. 18. 22:27
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

ha valamitől ennyire félsz és nem létszükséglet, akkor azt nem tudom minek akarod magadra erőszakolni.

amúgy meg tisztességes hely altatásos műtét előtt elküld egy tucat kivizsgálásra, hogy minden adatod friss legyen az altatóorvos kezében. bár azt nem tudom magyarországon ezt mennyire szabályozzák, sajnos a plasztikások sokszor halásznak a zavarosban. ha a negyedik mondata nem az ultrahang-nagylabor-ekg, akkor ne menj vissza a második konzultációra.

más, kérdés a többi válaszadónak, orrot egyáltalán mélyaltatásban csinálnak? nem vagyok otthon benne, de kicsit indokolatlan ötletnek tűnik, egyetlen porchoz nyúlnak az orrban, ahhoz minek?

ápr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!