Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Budapest vonzáskörzetében...

Budapest vonzáskörzetében megbízható, munkájára igényes plasztikai sebész? Többi lenn

Figyelt kérdés
Sziasztok! Budapesten keresnék plasztikai sebészt. Az orromat szeretném megcsináltatni, valamint a számat szeretném töltetni (1-2 ml). Hetek óta kutakodom a témában, már rengeteg helyről és orvosról olvastam jókat: Ars Medicarol sok jót írtak, Krasznait is elég sok ember ajánlja, de nagyon jó értékeléseket találtam az Aesthetica Központról is. Főként személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi.

2021. febr. 17. 19:24
 1/8 anonim válasza:
70%
Krasznai nagyon jó, bár ő sztársebész, tehát az árak is így mozognak nála
2021. febr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Szia,


Én krasznainál csináltattam az orrom. Csak ajánlani tudom :)

A műtét és főleg a felépülés hosszadalmas, úgyhogy jól gondold meg. De ha már költeni szeretnél rá akkor profihoz menj és Krasznai szerintem minden szempontból a legjobb választás.

2021. febr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Dr. Mihályfi László! Nézd meg a munkáit.


Illetve dr Varga Jánost is ajánlanám, barátnőm volt nála. Viszont ő Szegeden van.

2021. febr. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek!

2.: Ő a legszimpatikusabb eddig, de úgy hallottam elég horribilis összegeket elkér egy-egy kisebb beavatkozásért is

2021. febr. 17. 19:34
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Falus Gábornál voltam konzultáción az Aestheticában.

Fiatalos és jó benyomást keltett :D


De még nem került sor a mellműtétre úgyhogy konkrét véleményt nem tudok írni.

2021. febr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5.: Igen, ő kifejezetten szimpatikus, most végigpörgettem az Insta profilját is, nagyon jónak tűnik
2021. febr. 17. 20:37
 7/8 anonim ***** válasza:
67%
Dr. Krasznaira még egy szavazat! Csoda az az ember!
2021. febr. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem meg Krasznai túl van hypeolva ... vannak rosszul elsült munkái csak azzal nyilván nem dicsekedik 😄
2021. febr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!