Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mi a neve ennek a plasztikai...

Mi a neve ennek a plasztikai műtétnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra gondolok, amikor az áll vonalát kiélesítik, vagy nem is tudom, hogy mit csinálnak vele, de sokkal jobban látszik az egész állkapocs csont a műtét után.

Valaki tudja, hogy mi ennek a pontos neve és mit csinálnak, hogy ennyire látszik tőle a csont?!



2021. febr. 20. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
hialuronos toltes
2021. febr. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Leszívják a zsírt az arc ottani részéből hogy az állkapocs jobban kirajzolódjon
2021. febr. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Lehet zsírleszívás, filler vagy arcfelvarrás is.
2021. febr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Smink.

Photoshop.

2021. febr. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Állív kiemelés hialuronos töltéssel

Arcfelvarrás

Szálbehúzás

2021. febr. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Még azt hozzá tenném, hogy ha nincs meg alapból az állkapocs szép íve, akkor csak a hialuronos töltés a jó választás.

Legtöbbször ezt szokták alkalmazni. Nagyon szép, látványos eredményt lehet elérni vele.

Az arcplasztika csak akkor jó, ha megvan a szép forma, de a bőr nem elég feszes.

2021. febr. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Van az is amit Maxim Ivanchuk gyönyörűen kivitelez, valami csomókat szed ki az arcból. 🤔 Húú bocsi tényleg nem ugrik be az eljárás neve, a plasztikai csopiban láttam én is.
2021. febr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ivanchuk doki egy varázsló😍
2021. febr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!