Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Aki orrplasztikai műtéten...

Aki orrplasztikai műtéten esett át, meg vagytok elégedve?

Figyelt kérdés

Dr. Rezek Ödönről hallottam jókat, hozzá mennék szerintem. Az orrom hosszú is és van egy kiugrás szélső irányba is szóval kb mindenhol alakítani kéne rajta.

Félek tőle, hogy nem lesz szimetrikus vagy szép.

Van ennek alapja?


2021. márc. 3. 14:11
 1/3 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem novemberben csinálta Dr. Doleviczényi Zoltán, nekem a műtét előtt megmutatta egy gépen, hogy hogyan fogok kinézni, és úgy is néz ki az orrom, igaz nekem nem “nagy” műtét kellett, csak egy picit alakítottak rajta.

Dr. Rezek Ödönnél anyum járt, de végül nem őt választotta, de kedves, segítőkész egyébként.

Érdemes olyat választanod, aki megtudja neked mutatni a végeredményt, mert az tényleg valóságos, a másik, hogy Dr. Rezek elég régóta van a szakmában, és a harmadik, hogy a honlapján nézegesd meg a munkáit!

Remélem segítettem! Csak bátran! 😁 Jó éjszakát!

2021. márc. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Végül megkérdezhetem, hogy miért nem Rezek Ödönt választotta anyukád? Ő is megmutatja a végeredményt? Azt tudom, hogy régóta van a szakmában, ebből gondoltam, hogy biztos profi
2021. márc. 4. 10:16
 3/3 anonim válasza:

Igen, természetesen!

Anyukámnak már régebben is volt műtétje Dr. Krasznai Zsoltnál, de kiváncsi volt Rezek Ödönre is, így elment hozzá, viszont ahogy a Doktorúr szerette volna kivitelezni a műtétet anyukámnak nem tetszett, így maradt Krasznainál. :) Ha van még kérdésed, akkor nyugodtan írj privátba! :)

2021. márc. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!