Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Piercing heg eltávolítás?

Piercing heg eltávolítás?

Figyelt kérdés

Tinikoromból megmaradt a szemöldök-ill.ajakpiercingem nyoma az arcomon.

Annyira nem zavart eddig, de idén elkezdtem rendbe tenni a külsőmet, és el szeretném azokat is tüntetni, amennyiben lehetséges.

Csütörtökön megyek plasztikai sebészhez anyajegy eltávolítás végett, akkor rákérdezek nála a lehetőségekre,de érdeklődnék, hogy volt-e valaki, akinek már sikerült eltüntetni a hegeket. Illetve az milyen eljárással történt. Köszönöm


2021. márc. 9. 05:30
 1/3 molnarmarcell21 ***** válasza:
0%
Bocs, offolok, csak ilyenkor mindig elképzelem, ahogy kamaszként kiverted a balhét otthon, hogy ez neked igenis kell és örökké fogod hordani és tetszeni fog mindig.
2021. márc. 9. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ehelyett a valóság: anyám alkoholista volt, pont lef*sta, hogy 13évesen élek-e még, nemhogy az érdekelte volna, hogy milyen piercinget csináltatok.

Szerintem a legtöbb kamasz, aki "extrémebben" néz ki (mint én anno színes haj stb.) annak otthon sok mindennel meg kell küzdenie, amiről a külvilágnak fogalma sincs.

Legalábbis én felnőtt fejjel ezt látom, és ha visszagondolok, a volt baráti körömből mindenki "problémás" volt.

Csak van, akinek sikerül kitörni, és van, akinek nem.

2021. márc. 9. 05:56
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Első te nagyon böszme vagy. Ezért ne ítélkezz, mert nem tudhatod mi van a dolgok mögött.


Kérdező: általában kivágják azt a részt és összevarrják, de szerintem ez függ attól is hogy hol van a lyuk. :)

2021. márc. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!