Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mellimplantátumot szeretnék!...

Mellimplantátumot szeretnék! A legkisebb méretet, mivel nem nagy melleket akarok, hanem csak szépet. Lehet igazán kisméretű mellimplantátumot választani?

Figyelt kérdés

Már túl vagyok egy terhességen és szoptatáson. Szoptatás alatt nagyon szépek voltak, de mióta lefogytam és nem szoptatok, nagyon kicsik és csúnyák is ráadásul. Második gyerek után még rondábbak lesznek...szóval ha nem akarok egész életemben miattuk szégyenkezni, muszáj leszek kés alá feküdni.

De nem akarok nagy látványosságot. Most A-kosaras van, nem igazán akarok nagy melleket, inkább csak szépet és formásat. Szóval nekem tényleg nagyon kisméretű kellene, ami éppen hogy csak kitölti annyira hogy picit teltebb legyen és feszes. Lehetséges így választani?


26/N



2021. márc. 11. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:
86%

Persze! A konzultáción elmondod az elképzeléseidet, az orvos lemér és elmondja, hogy ő mit javasol.

Egyébként én is szoptatás után csináltattam meg és nagyon örülök neki, hogy rászántam magam.

2021. márc. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%
Biztos van kisméretű implantátum, viszont elméletileg nem árt cseréltetni 10-15 évente úgyhogy azért erre is gondolj:)
2021. márc. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!