Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyibe kerül egy mellkorrekc...

Mennyibe kerül egy mellkorrekció? A terhesség teljesen taccsra vágta a mellemet.

Figyelt kérdés
Első terhességem után nagyon lógós, csúnya lett a mellem. És majd csak ezután jön a második. Nem szeretnék nagy mellet, nem szeretnék inplantátumot, csak hogy felvarrják, valami formát adjanak neki. Valakinek volt már ilyen műtétje?
2010. aug. 18. 19:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm tavaly dr. Krasznai Zsoltnál csináltatta a melleit és 950.000 ft-ba került, 30.000-ft-ot előre kellett neki befizetni a konzultáción. Elég drága volt, de megérte neki, mert nagyon szép melle lett.
2010. aug. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi most látom, hogy te nem akarsz implantátumot. A mellfelvarrás nem tudom mennyibe kerül.
2010. aug. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem volt még ilyen műtétem, bár gondolkodom rajta. Sajnos a lógó mell nálam is probláma, így aztán már legalább kicsit körbejártam a témát. Árakat sehol nem szeretnek előre közölni, mert valszeg azonnal elriasztaná az érdeklődőket. Egy ilyen műtét kb. 500.000 forintba kerül, bár attól függően, hogy hol csináltatod, lehet valamivel több, vagy kevesebb.
2010. aug. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 3 hete csinálták 650000Ft-ért.Nagyon meg vagyok elégedve!!!Még 2 hétig kell viselnem a sportmelltartót,aztán már mutogathatom is.:)

A műtét utáni első nap volt nekem fájdalmas,a 3. napon szinte már nem éreztem semmit:)

És még "kaptam" egy belső melltartót is,hogyha 10 év múlva jön a gravitáció,ne olyan könnyen bánjon el velem:)

Nem tudom,hova valósi vagy,de ha gondolod ajánlom az én orvosomat.Ő már elég régóta van a szakmában,hihetetlenül egy kedves,tisztességes,a sorsunkat szívén viselő ember,ingyenes konzultációval.

Ha még van kérdésed,szívesen válaszolok mindenre amit tudok:)

2010. aug. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Hát nem olcsó, de legalább utána nőnek érzi magát az ember. Kedves utolsó! Szivesen fogadom az orvosod nevét és számát, mert ha meglesz a második babónk, és persze lesz rávaló, akkor tényleg egy jó szakemberhez szeretnék fordulni.

Egyébként neked is csak korrekció volt inplantátum nélkül? Mekkora lett így? Nekem nem volt nagy mellem régebben, de kicsi sem, olyan pont jó. Kb akkora épp elég lenne. :)

2010. aug. 18. 22:20
 6/16 anonim ***** válasza:
Írtam privit:)
2010. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ennek az orvosnak a száma engem is érdekelne, megadnád esetleg? 20.16-os vagyok.
2010. aug. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Neked is írtam.:)
2010. aug. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szeretném én is annak a dokinak a számát,..még beleférek? :)(Azt hiszem,most már jutalékot kéne kérned az orvosodtól,hogy ennyi embert viszel hozzá :))
2010. aug. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia!

természetesen neked is küldöm:)

Lehet,azt kellene,bár ő mondta,hogy neki,sokkal jobban megéri,ha küldök 2 "beteget" magam után,hiszen ez az összeg nem mind az ő zsebére megy.Sőőőt...eleve 100 000 forint a műtét bérleti díja,plusz vannak bent vagy öten-heten még rajta kívűl,és sorolhatnám.

Írok neked is egy privit:)

2010. aug. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!