Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mennyi idő alatt gyógyul be...

Mennyi idő alatt gyógyul be egy eltávolított anyajegy hely?

Figyelt kérdés

Nyílván elég sokáig látható lesz a helye. Én arra lennék kiváncsi, hogy mennyi időnek kell eltelnie, hogy kevésbé legyen feltűnő a heg mint maga az anyajegy volt. A kezelés előtt állok még, azért kérdezem, hogy mikorra időzítsek. Az anyajegy önmagában nem olyan nagy (kb 3mm), világosbarna, és púpos. Kiskorom óta le szeretném szedni de sose fogtam bele mert az államon van, ezért tartottam attól, hogy állandóan sebtapasszal/heggel kell járkálnom egy ideig. Viszont amíóta Covid van nagyon lelkes vagyok mert itthon vagyok egész nap, úgyhogy nem látná senki. Azomban sose volt aktuális. Nyáron nem akartam, mert azt olvastam, hogy akkor nagy eséllyel csúnyább lenne a végeredmény. Viszont aztán ősszel meg felugrottak az esetszámok és én azóta vacilálok. Már kinéztem az orvost. Dr. Pór Ferencel szeretném megcsinálni. Már beszéltem az aszisztensel telefonon, tudnának fogadni így a vírus alatt is, dehát nem tudom...Örökké nem várhatok, mert megint mindjárt itt a nyár. Mit gondoltok, érdemes várni még mondjuk max egy hónapot vagy nem lesz jobb, és vágjak bele most? Örülnék ha nyárra már elfogadható lenne a heg megjelenése, szóval az is egy szempont. Ugyanakkor most májusban(-júniusban???) érettségizek. Akinek van ebben tapasztalata az tudna róla mesélni. Sok időt elvenne ez a tanulási időmből?


18/f



2021. márc. 22. 13:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
És szerintetek ki lehet a legjobb orvos Budapesten illetve környékén? jó, nem nagyon lehet a legjobbat kiválasztani de tudnátok mondani olyan szakembereket akikkel valószínűleg nem nyúlok mellé?
2021. márc. 22. 16:38
 12/14 anonim ***** válasza:

Nekem 3 anyajegyet lézerrel szedtek le, azok helyén kis kerek, nagyon világos heg maradt. Egyáltalán nem zavaró, a nagy barna anyajegy sokkal feltűnőbb és rondább volt...a negyediket sebészeti úton kellett eltávolítani, mert az nem kiálló volt, hanem lapos. 3 hónapja szedettem le, egy kb 3 centis rózsaszín csík van a helyén. Szoktam kenegetni Curiosával, de 1-2 év kelleni fog neki, hogy teljesen halvány legyen. Engem nem zavar, még mindig sokkal szebb, mint az anyajegy volt.


Csak magánban szabad csináltatni! Különben olyan kontár munkát végeznek tb-re, hogy azon senki ne lepődjön meg, ha rondára sikerült. A lézeresek darabonként 9 ezerbe kerültek, a sebészeti komolyabb volt, mindennel együtt 45-50 ezret fizettem. De én ilyenen nem spórolok, mert láttam már szétbarmolt műtet utáni heget és azt inkább kihagynám. Dr Szabó Balázs Elődnél voltam, szerintem ügyes doki, elégedett vagyok.

2021. márc. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
#12! Én is úgy gonodolom mint te. Nekem ez bármennyi pénzt megér. 3 centi? Az nem nagy kicsit? Mekkora volt eredetileg az anyajegy? Honnan szedték le ez utobbit?
2021. márc. 26. 21:39
 14/14 anonim ***** válasza:

#8: engem abszolut nem zavar a 3 centis heg, mert mar szinte teljesen borszinu lett es nem feltuno egyaltalan (az oldalamon van nekem is). amig ott volt az anyajegyem, az sokkal feltunobb volt, illetve fizikailag zavart is, mert kiallt es neha beleakadt a nadrag dereka, ezert is vetettem le. en magamban voltam, mert benne van a munkahelyi biztositasomban, de ilyen esetben tb-re is leszedik.

sajna ha metszik, ennel kisebb heged nem nagyon lesz, mert ugye elkuldik szovettanra es rendesen ki kell vagni az egesz anyajegyet.


nekem egesz szepen szokott gyogyulni a borom, ez teny, masokon sokkal rondabb heget lattam, de az is teny, h nagyon betartottam minden eloirast. kb 2 hetig egyaltalan nem erte viz, ezt eleg rossz volt megoldani, de sikerult, aztan contractubex-el kentem minden nap kb egy evig. most teljesen szep. ja es fun fact: a covid miatt vegul ugy alakult, h magamnak szedtem ki a varratokat otthon:D

2021. márc. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!