Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lézeres anyajegy eltávolítása...

Lézeres anyajegy eltávolítása mennyi idő alatt gyógyul?

Figyelt kérdés

Nekem idén januárjában vettek le ily módon 5 darab anyajegyet. Ezidáig abszolút nem vagyok megelégedve az eredménnyel. Arcomról levettek kettőt, nem pirosak és viszonylag jól gyógyultak(már ahogy ezt elmondhatom laikus szemmel), de simán látni mindkettőt. Annyi a különbség, hogy nem fekete folt van ott, hanem nagyon világos barna. Két darabot a hasamról, és egyet a hátamról szedtek le. Ezek közül az egyik már halvány rózsaszín, gondolom ez rendesen el fog múlni, viszont a másik kettő elég vöröses színű, és az egyik ki is dudorodik. Mielőtt leszedték az anyajegyet kidudorodó volt, most is épp olyan csak kisebbe, és nem fekete, hanem vörös, de inkább piros. Igaz az utóbbi hetekben kicsit halványodott, de pl. fürdés után eléggé élénk vörös. Kérdésem azok fele irányulna, akiknek szedtek le ilyen módon anyajegyet, mekkorát, és mennyi idő alatt gyógyult?


Természetesen a bőrgyógyászhoz vissza fogok menni, de csak április elején lesz erre lehetőségem. Telefonban annyit mondtak, hogy kell még neki idő, de semmi konkrétumot. Kenni csak az első 2 hétben kentem azzal a kenőccsel, amit az orvos adott, mert csak ennyire volt elég, és elvileg tovább nem is kellett kenni. Érdemes lenni pl. körömvirág krémmel kenegetni?



2013. márc. 24. 02:51
 1/1 hatebreeder válasza:
A világosbarna vagy a halvány rózsaszín normális, ne várd el, hogy ahol leszedtek egy darabot belőled, ott alatta ugyanolyan lebarnult, mint bárhol máshol -nyáron majd rendbe jön. A vörössel érdemes visszamenni, ha viszket, kellemetlen vagy fáj, valószínűleg begyulladt vagy nem szedték le rendesen, vagy egyszerűen csak ilyen nehézkesen gyógyul. Ráadásul, ha még víz is éri: nekem egy hónapig mondták, hogy rohadtul figyeljek rá, ne érje víz. Nem vagyok orvos, menj el egyhez, akár ahhoz, amelyik csinálta, legrosszabb esetben felír valami kenceficét.
2013. ápr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!