Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Ha lézeres úton szeretnék...

Ha lézeres úton szeretnék tetoválást eltávolítani, szerintetek adnak érzéstelenítést?

Figyelt kérdés

Azért szeretném tudni,mert lehet,hogy érzéstelenítés nélkül nem mernék belevágni a lézeres kezelésbe.Plusz,ha valaki tudja,hogy hol van Budapesten a Bíbor Lézerklinkika,azt szeretném,ha leírná!

Köszönöm előre is a válaszokat!


2010. aug. 20. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom nincs érzéstelenítés, de ha a tetoválást kibírtad akkor ezt is ki fogod.
2010. aug. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Ez az,amiben nem vagyok biztos.Láttam a tévében is többször,hogy a lézeres kezelés nagyon fáj,és olyan emberen csinálták ezt épp,akinek nagyon sok tetoválás volt a testén,és azt mondta,óriási kínokat élt át..

Szóval,elkéne az a fájdalomcsillapító..

2010. aug. 20. 15:13
 3/5 anonim ***** válasza:

a fajdallomcsilapito abbol all hogy bekapsz a lezereltetes elott egy inekciot ami kib*szottul faj, de azutan nem fog fajni ammyira a lezereltetes

azthiszem (mert szortelenitesnel is igy van hogy ne fajjon annyira :))

2010. aug. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azt hittem a fájdalmas injekciók és vérvételek ideje lejárt már..

De mindegy,mert én a tetanuszt is jól bírtam.Azért köszi a választ neked is. :)

2010. aug. 20. 18:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szakembertől kellene személyesen megkérdezned, amúgy szerintem, ha kérsz biztos adnak.
2010. aug. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!