Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Egy-egy zsírleszívó műtéttel...

Egy-egy zsírleszívó műtéttel mennyi zsírt tudnak eltávolítani a sebészek? Van ennek maximuma?

Figyelt kérdés
2007. jún. 8. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
3 litert mondanak, ennél több már szövődményeket okozhat.
2007. jún. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
74%
Biztos, hogy többet le tudnak szívni mint 3 liter, fôleg, ha van mibôl. De most a "legújabb", hogy lehántják a nagy zsírréteget, majd a börödet méretre szabják és visszavarják... Egyre jobb lesz... A végén már majd egyen-testtel születünk és mindenki olyanra szabatja magát amilyenre akarja... Életmód váltás, egészséges kaja, mozgás! Más úgy sem segít, csak ideig óráig. Ezt minden kövér ember tudhatja már... (én is közéjük tartozom ;)
2007. aug. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Csatlakozom az előttem szólóhoz..a zsírleszívás után könyebben visszajön,mintha életmódot váltanál.14évesen lette versenysportoló,és azóta minden zsirpárnától könnyedén megszabadultam.Ez hatásos:)
2007. nov. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

magát a zsírsejteket (amiknek a mérete nő/csökken) távolítják el.

ha változik a test, marha idomtalanná válhat ...

2009. jan. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
3 liter kevés!!!Nekem úgy szívtak le 5 Litert,hogy jó alakom van vagy volt.csak csipőmről nem ment le.
2009. márc. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!