Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Létezik olyan plasztikai...

Létezik olyan plasztikai műtét, mely során a páciens teljes arcát átműtik a felismerhetetlenségig?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, egyébként semmi problémám a külsőmmel, félreértés ne essék. Filmekben gyakran látjuk, hogy például egy bűnöző, hogy megszabaduljon a rendőröktől, átműtteti az arca teljes egészét. Ilyen a valóságban is van?
2010. aug. 21. 18:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Jackson?
2010. aug. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
csak a bőrszínét változtatta meg
2010. aug. 21. 19:13
 3/13 anonim válasza:
Most volt nem régen valaki, akinek át kellett operálni az arcát, de szerintem élete végéig látszódni fog a műtét.
2010. aug. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

szerintem létezik..

az arcodon áttudják műteni az orrod, a szád, a szemkörnyéket a arc csontnál pl. valamilyen eljárással véknyítani is lehet az arcot

2010. aug. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%

Mi az,hogy csak a bőrszínét?Hol élsz te?

[link]

[link]

Írd be a keresőbe,hogy young michael jackson.......

2010. aug. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
19:42-nek: jó, igazad van, nemcsak a bőrszíne változott, de azért néhány jellegzetes vonása még így is megmaradt... de szegénynek már úgyis mindegy :S
2010. aug. 21. 21:41
 7/13 A kérdező kommentje:
egyébként az a legérdekesebb része a dolognak, amikor egy bűnöző műtteti át magát, és soha többé nem kell félnie, hogy lebukik... erre valaki tud példát? persze csak olyanokról tudhatunk nyilván, akiket mégis valahogy elkaptak (pl ujjlenyomat vay DNS alapján)
2010. aug. 21. 21:46
 8/13 anonim ***** válasza:

ne vond azért annyira össze a valóságot és a filmet. egy bűnözönek kb soha nem lesz annyi pénze, hogy ezt megtegye.


persze meglehet változtatni az egészet. oké h jacksonnak megmaradt pár vonása, de őneki nem az volt a célja h felismerhetetlen legyen.

2010. aug. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Mért ne lehetne pénze rá egy bűnözőnek? Gondolom nem bolti tolvajról van szó... Igen nagy kaliberű bűnözők is vannak. Ettől függetlenül szerintem nem lehetséges. Végül is a csontszerkezetét nem tudják megváltoztatni. Biztos át lehet valamennyire szabni, de nem teljesen. A fej és arcformája megmarad. A szemgödre meg a szeme is a helyén marad...
2010. aug. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
meg amúgy a bűnözős filmekben is általában nagy kaliberű bűnözők vannak, pont ettől lesz még izgalmasabb...
2010. aug. 23. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!