Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hogy zajlik egy hajbeültetés?...

Sansastarkk kérdése:

Hogy zajlik egy hajbeültetés? Hány éves kortól lehet megcsináltatni? Csak saját hajból lehet átültetni a hiányzó pontra? 17L

Figyelt kérdés

Alapból sincs túl sok hajam. Nagyon betegen születtem, azt hitték, hogy egyáltalán nem is maradok életben. 6 héten keresztül feküdtem inkubátorban, aminek következtében kifeküdtem egy ponton a hajhagymáimat. Tehát ott nincs haj. Nem látszik, csak ha középen két felé választom. Általános iskolában végig copfban hordtam a hajamat, nehogy véletlenül kilátszódjon. Most már van hogy néha leengedem, de nem vagyok teljesen nyugodt most se, amint jön egy erősebb széllökés reflexből odanyúlok. Zavar. Fellépéseknél is én vagyok az egyetlen akinek csak 1 copfba van fonva a haja és nem 2-be, mint mindenki másnak.

Valaki részt vett már ilyenen?

Bármilyen információért nagyon hálás vagyok!



2021. ápr. 30. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szerintem megérné.

2021. ápr. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem tűnik komoly problémának. Egyenletesen elosztva kivesznek hajhagymakát az ép részekről és beültetik a hiányos területre.
2021. máj. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!