Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hajbeültetés! Professional...

Hajbeültetés! Professional Hair / Hajszálhíján klinika? Vаn valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

24 éves fiú vagyok, 3 éve egy hónapokig tartó gyomorfertőzés miatt nagyon lefogytam és sok hajam kihullott a fejtetőmön. Azóta visszaszedtem a rendes súlyom és nem hullik a hajam, teljesen jól vagyok már, de sajnos végleg erősen megritkult a fejtetőm, semmilyen csodaszérum nem növesztette vissza, ezért hajátültetéssel dúsítanám a hátsó/oldalsó hajból. Nagyon sok klinika van, nem igazán látni át, melyik lenne jó választás. Elmentem a Professional Hair/Hajszálhíján klinikára egy konzultációra, mert közel volt és fogadtak személyesen is. A konzulens doki szerint kb 6000 hajszálat kell átültetni a tarkó részről és úgy besűríthető lenne a megritkult terület (mivel nem teljes a kopaszság és elég sűrű a donorterület, szerintem jó eredményt lehetne elérni). Jelenlegi állapotom: [link]


Ha van valakinek tapasztalata a fent említett klinikával, az ottani orvosok bármelyikével, más klinikával vagy egyáltalán a FUE hajbeültetéssel kapcsolatban, megköszönném, ha megosztaná!



#hajbeültetés #hajdúsítás #hajátültetés #hair professional #hajszálhíján
2020. dec. 19. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam ott kétszer hajbeültetesen. 100% pozitív volt a tapasztalatom, kb 5500 hajszálat "csoportosítottak át" máshová

A kiindulási ponthoz viszonyítva nagyon jó lett

2020. dec. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%
Én inkább Krasznait ajánlanám.
2020. dec. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!