Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » 22 évesen hülyeseg kisebbiteni...

22 évesen hülyeseg kisebbiteni a mellem?

Figyelt kérdés
80D s melleim vannak. semmi eü problémám nincs, nem fáj a derekam, hasonfekudni is tudok. De sajnos melltartó nélkül eléggé lógnak,valamint alapvetően szerintem szebb a kisebb mell. Hülyeség ilyen fiatalon? (szüles után gondolom úgyis újra kéne)
2021. máj. 11. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Sportolni szoktál?
2021. máj. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, valamint nem vagyok elhizva sem,nem a hajtol ekkora :D 175 cm vagyok és 67 kg
2021. máj. 11. 10:51
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem akkor ne, inkább "gyúrj" egy picit rájuk hátha formásodnak, nekem pont a 80D kedvenc mellméretem, majd ha lesz palid aki szívesen pihenteti rajta fejét akkor te is megkedveled :D
2021. máj. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
7%
töltsd fel őket szép ketekre
2021. máj. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem teljesen hülyeség. Pont ilyen formájúnak kell lennie ekkorában.
2021. máj. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs velük semmi baj.

Várj vele egy kicsit, szülés után gondold át újra, ha akkor is akarod, csináltasd meg.

Lehet, hogy elhamarkodott döntés lenne, és később megbánod.

2021. máj. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%

Felvarrás és kisebbítés.

Szerintem egy konzultációra elmehetsz egy jó dokihoz, aki elmond neked mindent.

Viszont szerintem szülés után mert nem biztos hogy tudsz majd utána szoptatni.

2021. máj. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs semmi problémád vele azon kívül hogy esztétikailag MOST nem tetszik, akkor szerintem butaság lenne kés alá feküdni.

Azért az egy komoly műtét, altatásban, megbolygatnak egy egész nagy területet, bármilyen szövődmény lehet stb.

Egyébként a magasságodhoz nem tűnik olyan nagynak. Nekem 80c és csak 166 cm vagyok. 😁

2021. máj. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha az én bnőn lennél, és plasztikaztatni szeretnéd, akkor inkább a felvarrásra beszélnék rá.
2021. jún. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!