Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Hány éves kortól lehet mellet...

Hány éves kortól lehet mellet kisebbíteni? Milyen arányokkal kaphat az ember tb támogatást a műtétre? (részletek lenn)

Figyelt kérdés

Sziasztok!Tudom sokan örülnének ha nagy keblekkel lennének meg áldva,de én nem tartozok közéjük, sőt komplexusokba szenvedek emiatt. Így elhatároztam magamat erre döntésre, amit komolyan végig akarok csinálni! Viszont van egy csomó dolgok, amit nem tudok:


1.Mellkisebbítés után nem lehet szoptatni?(gyereket még nem tervezek, mert fiatal vagyok, de távoli jövőben igen)

2.Hogyan kell kérvényezni, hogy a TB támogassa?Milyen feltételeknek kell leget tenni?

3.Mennyi ideig tart a gyógyulás?

4.Mennyire megbízhatóak az állami orvosok vagy biztonságosabb elmenni egy magánorvoshoz?

Kérlek írjon mindenki, aki volt valamilyen fajta tapasztalata!


2010. okt. 5. 02:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Tessék, a finanszírozásról:

[link]

De egészen biztos, hogy nem csak az önbizalmadat kellene inkább növelni..?

2010. okt. 5. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt sem ártana növelni,de nagyon nem szeretem a testem és ugye a túl nagy mellek ártalmasak, így is gerincferdülésem van, majd fűzött is kaptam (csak akkor még nem volt ez az opció világos a számomra).
2010. okt. 5. 15:45
 3/6 anonim válasza:

Természetesen kissebbítés után lehet szoptatni! Csak implantátum esetén nem.

Gyógyulás úgy fél év kb.

állami orvoshoz semmikép, magánorvosnál műttesd!!

2010. okt. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!A szoptatást illetően csak attól tartok, hogy mivel a mellem nem zsírszövetből van( ugye 2 fajta mell van, ami elhízás következménye és szírből van és ami nem teljesen zsír, de az most nem jut eszembe és nem akarok butaságot mondani), így nem tudom, hogy nem károsodna-e annyira.A szoptatástól nem szívesen fosztanám magamat:$
2010. okt. 6. 23:51
 5/6 anonim válasza:
Kedves utolsó! Implantátummal is lehet szoptatni, mert ma már úgy csinálják, hogy a tejcsatorna ne sérüljön meg.
2010. okt. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Emberek ez nem csak valami szépség kérdés... ha tönkrevágja a gerinced, van hogy fém erősítést kell beültetni, amitől soha többet nem hajlik a gerinced. Annyira nem vicces.


A mellfelvarrás és a szilikon teljesen máshogy történik. A hegek is másmilyenek, a mellfelvarráskor töb heg marad.

Adott esetben akettő kombinálható is, de gyakoribb, hogy a lógó mell inkább méret csökkentésre szorul.


[link]


Hegek:

mellfelvarrás:

[link]

szilikon:

[link]


Ha szükséges, szerintem a nemi érés befejeztével már lehet végeztetni. Előbb sztem nem kéne, mert még fejlődik, nem érte el a végleges méretet...

2010. okt. 19. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!