Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A mellplasztikai műtétekről...

A mellplasztikai műtétekről mi a vélemény? Én A-ból C-t szeretnék.

Figyelt kérdés
Megbánta valaki? Esetleg milyen a tapintása, mennyire érezhető műnek? Műtét után mennyire volt rossz vagy mennyire fájt? Van kerek meg csepp alakú esetleg kinek melyik tetszik jobban mennyire nagy a különbség? Milyen kombinációkkal lehet a legtermészetesebb hatást elérni? Bármilyen tapasztalat érdekel!

2021. máj. 15. 16:44
 1/10 anonim válasza:
15%

Csak a mell nagyobbítást támogatom!

20/F

2021. máj. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell a műcici, maradj természetes.
2021. máj. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Ha emiatt ettől sokkal több lesz az önbizalmad, jól átgondoltad, és egy plasztikai műtét után nem akarsz még húsz másikat, akkor nyugodtan.

Ha csak azért csinálod, mert mások is, akkor ne.

De persze csak akkor csináld, ha nagyon fontos, mert van kockázata, még ha kevés is.

2021. máj. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Általánosban alsós voltam úgy emlékszem már akkor se voltam elégedett. De mindig azt kaptam hogy majd nőni fog stb..hát nem. Egyre kevesebb az önbizalmam és a tükörbe se szívesen nézek nem hogy a párom lássa megint. Most is épp mondja hogy így jó én meg csak sírnék..
2021. máj. 15. 18:43
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Ezeket plasztikai sebésszel kell megbeszélni. Én szerettem volna, több sebész véleményét is kikértem, de végül úgy döntöttem, hogy csak a családtervezés után csináltatom meg.

Elvileg a csepp alakú természetesebb, de engem erről inkább lebeszéltek.

Nincs két ugyanolyan ember, nem lehet így megmondani, hogy melyik milyen hatást kelt, a saját anatómia adottságaidtól függ.

Nekem teli A-kis B méretből teli B-kis C-t tudtak volna kihozni, úgy hogy természetes hatást keltsen, 360g kerek implantátumokkal és magas projekcióval izom alá helyezve. De mivel teljesen egyéni ez így semmit nem jelent.

2021. máj. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
86%

Én örülök hogy kicsi melleim vannak :D kevesebb velük a gond, pl. futni is sokkal könnyebb.

Ha a párodnak tetszik ahogy most van, szerintem ne csináld. Vagy kérdezd meg a véleményét, hogy mit szólna hozzá, ha mégis bevállalnád.

Ha megcsináltatod, csepp alakút akarj szerintem. Az természetesebb, és szebb is, mint az anime féle dinnye mellek.

Mondjuk így érdekelne, hogy megcsináltattad-e azóta, hogy kiírtad a kérdést. Ha már nem gondolkozol ezen, esetleg már meg is csináltattad, hagyd figyelmen kívül a válaszom :D

2021. jún. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Csak 2esetben támogatom a szilikonozást.

1ha nagyon nagyon kicsi gyakorlatilag nincs neki.

2ha olyan formátlan,de akkor sem nagyobbitást inkább formába hozást.


Amugy:hidegebb. Kitapintható a széle. Elhejezéstől függően természetellenesen áll. Ha gagyi a sebész akkor marad 2 csúnya heg.

2021. jún. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#6 Nem csináltattam még meg. De NEM hatalmas melleket szeretnék, pedig mindenki azt gondolja! Shein-en a legkisebb méret is az.. szóval nem tudok semmit találni magamnak. A gond hogy most gimis vagyok és évvesztesként megyek 12.-be. A pénzt ha megcsinaltatom nem tudom honnét teremtem elő mert még tovább is tanulok talán.. félek a műtéttől hogy ne legyen ronda.. de vagy az vagy örökké varhatom bele a zoknikat a melltartóba és a fürdőruhába és sírhatok minden ruha próbánál ahogy eddig.. Még van időm 18 évesen, hogy kihez meg milyet, de érdekel hogy mégis milyet válasszak :(
2021. jún. 28. 21:00
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
pedig sokan szeretik a kicsiket,én is....
2021. jún. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is a kicsiket szeretem.
2021. jún. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!