Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Miért bálványoznak szinte...

Miért bálványoznak szinte teljes arcberendezés műtétén átesett modellt?

Figyelt kérdés
Bella Hadidra gondolok. Régi és mai képein nagyon szembetűnő a különbség. Így bárki tudna gyönyörű lenni, hogy szinte teljesen át van plasztikázva az arca. Miért kell a divatiparnak ilyen etalonokat állítani? Véleményem szerint ezzel rossz üzenetet közvetítenek nekünk, fiataloknak.

2021. máj. 18. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
24 évesen nagyon rondán néz ki, elborzaszt. A természetesség a szép.
2021. máj. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Mert az emberek többsége korlátolt és buta.
2021. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy nem is kell hazudni, tehát nem is próbalnak igazán. Van egy tény amit tudsz, és van egy kép amit látsz pl Bella Hadidról. Akármi áll mögötte szépnek látod és sajnos ez győz. Ha ez megnyugtat sok normális pasi van, aki ezt egyáltalán nem díjazza szerintem a divatipar ebben más tészta..
2021. máj. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van az a fényes nejlon inges, fekete lakkcipős, aranyozott műanyag keretes napszemüveges, kamu-rolexes társadalmi réteg, akinek ez jön be.
2021. máj. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Bálványozza őket a rossznyavaja/rossznyavalya!

(Mi a helyesírási módja?)

2021. máj. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

Mashol is ez van mar :/ Instan rengeteg olyan lany van, akiket regebb ota kovetek, regen teljesen atlagosan neztek ki, ma mar mindenki azt irja a kepek ala h gyonyoruek (kepek alapjan igen). De ebben minimum volt:

Orrplasztika

Fox eye szalazas

Dermal fillerek

Ajakfeltoltes

Allcsucs feltoltes

Engem elszomorit ez a trend nagyon :/ a fent emlitett modellt is ide sorolom.

2021. máj. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#5 Ly-ra tippelek.
2021. máj. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
08:01! Igen, közben nekem is kiadta a barátom a gugli ;)
2021. máj. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ez egyébként csak azért rossz, mert ha magamból indulok ki, akkor én örök elégedetlen vagyok a külsőmmel és ezen az nem segít, hogy kinyitok egy újságot, belépek egy közösségi média felületre és mindenhonnan a tökéletességet sugárzó színpompás életű lányok néznek vissza.

Forradalmat kellene indítani ‘perfectly imperfect’ néven, mert szerintem igenis a kis hibáink tesznek minket egyedivé!

2021. máj. 23. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!