Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Azt mondta egy lány barátom,...

Azt mondta egy lány barátom, hogy kisfiús az arcberendezésem! Negatív vagy pozitív dolog ez?

Figyelt kérdés
Technikailag szerintem egyáltalán bem kisfiús mert borostás meg én nem látom rajta. De ő azt mondta kisfiús. Azóta is rágom magam, hogy most ezzel negatív vagy pozitív dolgot mondott?
2011. jan. 16. 00:43
 1/9 A kérdező kommentje:
bár nem tartom fontosnak mert szövegből kiderül hogy nem nő vagyok, de kor/nem: 20/F
2011. jan. 16. 00:45
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem pozitív, a kisfiús arc aranyosat jelent nálam.(:
2011. jan. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez valami "bók szerűség" akart lenni.

De nekem mondjuk bejönnek a kisfiús arcú srácok úgyh esetekben lehet pozitív is :)

2011. jan. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hogy ez jó, vagy sem, az helyzetfüggő - a lányok pl előszeretettel barátkoznak a kisfiús arcú fiúkkal, de ahhoz hogy több is legyen, jobban kell pedálozniuk, mint pl egy markánsabb arcú fiúnak.

A fiúk többségének szimpatikus lehet, mint haver, de mondjuk durvább helyzetekben pszichológiai hátrány. Mindezt persze nagyban befolyásolja az ember jelleme.

2011. jan. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pozitív, csomó nő imádja a kisfiús arcú pasikat.
2011. jan. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Változó. Ki mire bukik. Nekem nem jöttek be soha az erős arcvonású srácok, mindig a lágyabb vonásokat kedveltem, vagyis a kisfiúsakat.

Javítsatok ki csajok ha tévedek, de sztem ha egy lány egy pasinál a kisfiús arcot preferálja, akkor gyengédebb nő, érzelmesebb, kevésbé külsőséges, mint inkább igazi érzelmekkel szerető.


24/L

2011. jan. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
˝Jav. kevésbé külsőséges, és inkább érzelmes... Szóval nincs ott a "mint"
2011. jan. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
pozitív,és van egy előnye a kisfiús arcú férfiaknak.40-50 évesen is imádni fogják a nők mert akkor is jól fog kinézni..
2011. jan. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mindenképpen pozitív! :D

Nekem minden lány ismerősöm a kisfiús arcú srácokat részesíti előnyben,ahogy én is :)

Én akkor mondok ilyet egy fiúnak,ha finoman akarom tudatni,hogy tetszik nekem...:P

2011. jan. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!