Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Megéri plasztikáztatni, vagy...

Megéri plasztikáztatni, vagy jobb a természetes akkor is, ha nagyon pici a cicim?

Figyelt kérdés

Nagyon kicsi (A kosár vagy néha csak AA) a cicim. Nőni már nem fog, max ha gyerekem lesz. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy nem zavar, de van egy olyan érzésem, hogy még ennél is jobban zavarna, ha megnaggyobbítanám, és tudnám, hogy az már nem is az enyém úgymond.

Kíváncsi lennék olyan lányok tapasztalataira, akik nagyon pici ciciből normál méretűre plasztikáztatták, megbántátok vagy sem?


2021. jún. 14. 22:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Iszonyat fajdalommal jar, ezt jo ha tudod...

Nyilvan ha brutal kicsi cicid van (leiras alapjan gondolom igen) akkor amugy is csak akkora meretu fer be, ami meg termeszetesnek hat, szoval a kutya nem mondana meg rolad, hogy kes ala fekudtel. Sok ilyen no van, jot tett a lelki bekejuknek, de baromi sok penz, nagy fajdalom, es hosszu felepules. Illetve nyilvan te erzed, tudod hogy mu es ez az idegen erzes furcsa lehet eleinte.

2021. jún. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Ne nyúlj hozzá, teljesen jó így.
2021. jún. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 DeMoR ***** válasza:
75%

Szerintem szép a kis mell, legalább nem fáj a hátad, nem muszáj mindenhez melltartót felvenni, kevésbé izzadsz be, stb... ;D

Nem attól lesz szép egy mell, ha nagy, hanem attól, akin van. ;)

2021. jún. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%

Nekem sem volt régen mellem. Amikor meghíztam, megnőttek. Utálom őket, szeretném a régi laposakat vissza.

(nem kérek privátokat, nem válaszolok rájuk)

2021. jún. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is hasonló méretű melleim vannak, de valahogy engem sosem zavart. Nekem tetszik, hogy olyan mint két labda, nem lóg egyáltalán, passzol a testemhez. Szerintem egy kapcsolatban sem mérvadó. :)
2021. jún. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

"Nem attól lesz szép egy mell, ha nagy, hanem attól, akin van."


Nem is szeretnék nagyot. Normális méretűt szeretnék, de nekem valóban nagyon kicsi.



#5

Nem hiszem, hogy hasonló méretű. Neked valószínűleg nagyobb jóval, mint az enyém. Ha nekem is olyan lenne, mint két labda, nekem is tetszene. De nekem olyan, mint két szúnyogcsípés.

2021. jún. 15. 08:10
 7/15 anonim ***** válasza:
39%
Melltartót is alig találok, szerintem az enyémnél kisebb nem létezik.
2021. jún. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%
A probléma nem a melleiddel van.
2021. jún. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#8

Nem csak azzal, ez tuti :)

2021. jún. 15. 09:43
 10/15 A kérdező kommentje:
Van párom egyébként, neki tetszik. Itt a saját önbizalmammal van a gond, ezzel tisztában vagyok. Azt nem tudom, hogy ha megcsináltatnám, vajon több önbizalmam lenne e. Lehet semmit nem segítene.
2021. jún. 15. 09:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!