Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Régi hegekre milyen kezeléseke...

Régi hegekre milyen kezeléseket lehet alkalmazni?

Figyelt kérdés

Most 22 éves vagyok és tinédzser koromban depressziós voltam valamint borderline személyiségzavarral lettem diagnosztizálva. Mint nagyon sokan, én is vagdostam magam amit mára megbántam. A kezeimen elég mély vágásokat ejtettem ezért keloidos hegek vannak rajta amiket azóta is takargatnom kell, nyáron nem mászkálok rövid ujjúba stb.


Kb. ilyesmik a hegeim nekem is, van pár ami jobban kidudorodik: [link]


Hallottam már a CO2 lézeres hegeltávolításról, valakinek van erről valami tapasztalata? Vagy esetleg tud még valaki kezelésfajtákat? Akár drága akár nem, szeretném őket annyira minimalizálni amennyire lehet. Előre is köszönöm a válaszokat.



2021. jún. 21. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen lézeres kezelés a leghatásosabb, de az a baj, hogy jó orvost kell kifognod.

Véglegesen nem lehet eltüntetni, vékonyabb, halványabb lesz, pár kezelés után

2021. jún. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igazából azzal is megelégednék ha legalább nem lenne dudoros, akkor még talán alapozóval egységessé is tudnám tenni. Köszi szépen a választ!


Nem tudom mennyire vagy mélyen a témában benne, de ha esetleg tudsz egy jó dokit akkor kérlek ne tartsd magadban. :)

2021. jún. 22. 20:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Nemtudok sajnos, én ősztől fogok keresni.

Sok helyen olvastam már, hogy nem volt elégedett a kezelés utáni eredménnyel...

2021. jún. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, azért köszönöm és sok sikert!
2021. jún. 25. 17:44
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia, ha van Facebookod, lépj be a Plasztika Esztétika csoportba, ott sok véleményt, kezelést olvashatsz, ha rákeresel a keloidra. Sajnos nem lesz olcsó.
2021. jún. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szia, köszönöm a tippet, mindenképpen megnézem!
2021. jún. 28. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!