Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kicsik a melleim szinte semmi...

Vinczene molnár kérdése:

Kicsik a melleim szinte semmi sincs és már kozelitek a 30hoz.tud e valaki valami bevalt módszert? a tablettákban nem hiszek.

Figyelt kérdés

2021. júl. 30. 01:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
43%
Hízással,esetleg edzéssel tudod növelni a mellméretet.
2021. júl. 30. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
57%
A tabbletták tényleg nem érnek semmit. A mellmértet az genetika. Edzéssel feszesítheted őket. Ha iszol utána fehérjeport akkor attól minimálisan nőni fog a melled. De csak edzéssel együtt. Különben csak a feneked fog nőni ha edzés nélkül megiszod. Vagy műtét. Amúgy a párodnak biztos hogy így is tetszik.
2021. júl. 30. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

Nincs varázsszer, ha lenne, akkor nem lenne egy kis mellű nő sem.

100%-osan csak műtéti úton lehet növelni.

A hízás se mindenkinek jön be, főleg ha az illető túlsúlyos is. Edzéssel se fog nőni.

2021. júl. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
100%
Műtét ha valódi eredményt szeretnél, viszont nem támogatom az ilyesmit.
2021. júl. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%
A legeslegjobb módszer, ha elfogadod magad. Nagyon sok pasinak, köztük nekem is, bejönnek a kis mellek. Plasztikában ne is gondolkozz.
2021. júl. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
85%

30-hoz közel se értél meg agyilag arra, hogy tudd, hogy a mellméret genetika?

Plasztika, hízás.. ez a két lehetőséged van, nincs semmi csodaszer.

2021. júl. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Metionin ***** válasza:
89%
Fogadd el vagy műttesd meg. Nincs rá semmiféle csodaszer.
2021. júl. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fogamzásgátó szedéstől megnőtt, mivel elhiteti a testeddel, hogy terhes vagy... De az meg rohadtul nem egészséges, utána meg kisebb lett, mint előtte. :D Mást nem tudok, csak a műtét. Bár nekem pl. kiemelkedően jó pasijaim voltak, a mostani párom is nagyon jó pasi, szóval senkit nem zavart egy percig sem, sőt! Sportosnak tartják, illetve vékony vagyok, így nagyon nem is illene hozzám nagyobb. Ha te is ilyen alkat vagy, akkor szerintem hozzád sem. 29N
2021. júl. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%

Nem értem miért kellett lepontozni.Full jot irtam.Hizassal a nok nagyreszenek a melle is no,edzessel pedig lehet rajta feszesiteni es szebb lesz a tartasa.Én 5 kilot hiztam es A-sból B-s mellem lett.

1#

2021. júl. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%
Sajnos itt már mindegy mit írsz, tök random pontoznak.. :(
2021. júl. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!