Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szedhetek-e 16 évesen mellnöve...

Szedhetek-e 16 évesen mellnövelő tablettákat?

Figyelt kérdés
Mivel a melleim elég kicsik, ki szeretném próbálni a Beauty Breast-et vagy valamelyik más hatékony mellnövelő kapszulát és krémet, csak azt szeretném tudni, hogy lehet-e 18 éves kor alatt is szedni, ha igen melyeket? És lehet egyszerre több fajtát is? Tényleg hatékonyak? Lehetőleg olyanok válaszát várom akik már kipróbálták és tapasztaltak ebben a témában.

#mellnövelés #mellnövelő tabletták
2015. okt. 26. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Addig ne szedj ilyet amíg növésben vagy, mert arra nem biztos hogy jó hatással lesz, ez a tabletta addig hat amíg szeded, utána 1-2 hónappal visszaáll az eredetibe minden. Ismerőseim szedték nem én, mert én nem is tudom ennek mi értelme, én sosem értettem mi baja a mellméretével valakinek... nagyobb mellektől sem lesz senki jobb, se szebb. Az hogy nő egy kosárméretet a tablettától értelmetlen, akkor már olcsóbb felvenni egy szivacsos melltartót, az is nagyobbít annyit rajta. Mondjuk értelme annak sincs ugyanúgy.
2015. okt. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hatékonyak. Átverés az összes.
2015. okt. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én férfiszemmel is azt mondom, hogy baromság...
2015. okt. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Szedheted, de nem sok értelme van. Ha ennyire zavar a mérete, csináltasd meg 18 után.
2015. okt. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pont annyira jók mint a pénisznövelők...
2015. okt. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem jok, es ilyen korban meg ne, hisz meg fejlidhet!!
2015. okt. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Most mondjam, hogy szülj egy gyereket és nem lesz ilyen problémád? ... Legalább ennyire butus a kérdésfelvetésed.

16 évesen ne is próbálkozz semmivel, semmilyen tablettával, egy életre tönkre vághatod a hormonháztartásod, aztán járhatsz orvoshoz. Arról nem beszélve, hogy kamu.

2015. okt. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Komolyan, rosszabbak vagytok, mint a pasik a farokméret-mániával.

Nem, nem hatékonyak, ráadásul veszélyesek is lehetnek, és fogjátok már fel, nem attól lesz valaki vonzó, hogy úgy néz ki, mint egy tejcsárda.

2015. okt. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hatekony?

honnan veszed hogy az?

2015. nov. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!