Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Milyen tetalkat az ideális...

Milyen tetalkat az ideális számotokra fiúk? (Képekkel ha lehet)

Figyelt kérdés
A lányok véleményére is kiváncsi vagyok a fiúkról...

2021. aug. 5. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Hiába ideális, ha lesz*rnak... Most erről álmodozni tiszta felesleges. Akiknek meg jó testük van, az photoshopolt. Mindenki hazugságban él, erre építették fel a világukat.
2021. aug. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem valami "átlagos". Közepes, de szép alakú mellek. Akár kicsit telt is lehet a lány, nem kell hogy csontvékony legyen.
2021. aug. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagyok. Kérdésen kissé elgondolkoztam, hogy saját magunkat érted vagy mást. Ha mást, akkor nekem a vékony alak tetszik, modellszerű. Plasztika valahogy nem tudja a figyelmem felkelteni, tetoválás és piercing nagyban ront nálam az összképen. Vagy pedig kissé sportosabb alak, egy bizonyos mértékig. Valahogy ilyenkor sose találok tökéletes képet, ami tükrözi az ideálom, de valami ilyesmi:

[link]

Vagy Pamela Reif. Nekem fenék és mellek terén is a kicsi tetszik egyébként. Sose tudtam mi a szép abban, ha minél nagyobb. Túl vékony pedig nem létezik nálam, ahhoz már nagyon egészségtelennek kéne lenni.

Ha magunkat, akkor sportos. Sose akarnék kigyúrt, testépítőszerű alakot. Alacsony zsirszázalék legyen. Tehát mondhatni szimplán sportos. Zsírfelesleget nem nézem jó szemmel magamon. Egyébként jelenleg vékony vagyok, kb egy hónapja kezdtem el itthon edzeni. Mostani alakommal sincs igazán különleges problémám amúgy, csak kicsit csiszolnám és a mozgás sosem árt 🙂

2021. aug. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat egyébként másra értettem...
2021. aug. 5. 17:29
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Alkatra a sportos lányok az ideálisak számomra.


Kb. ilyen alkat:

[link]

[link]

[link]


Nagyon beindít, ha izmos egy lány. Nyilván itt nem a testépítő színvonalrar gondolok, hanem a sportosan, nőiesen izmos kategóriára, amibe még belefér egy kis kocka has is, de az ne legyen annyira kidolgozott, mint egy férfinak, mert az már nem izgató.

2021. aug. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
krissy cela féle, kockahas nélkül
2021. aug. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

Számomra az ideális nő / lány nem túl magas, max 175. Testalkatra átlag, kicsit sportos, formás és szeretem a homokóra alkatot is.

Plasztika, feltöltés, leszívás, ilyen olyan pót kellékek (műköröm, műhaj stb.) nálam kizáró ok.

F26

2021. aug. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!