Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Honnan van pénzük az emberekne...

Honnan van pénzük az embereknek plasztikai műtétekre? Olyan sokan műttetik meg magukat manapság, de miből, talán kölcsönöket vesznek fel?

Figyelt kérdés
Ha te, aki plasztikáztattál, honnan volt rá pénzed? Csak kíváncsiságból kérdezem.

2021. aug. 8. 01:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%

Meglepő lesz, de dolgoznak..

Nekem legjobb barátnőm csinaltatta meg a mellét, egyszerűen megspórolta rà. Nem nyaralt, nem járt etterembe hanem erre költötte a pénzt.Neki megérte mert azóta jobban érzi magát a bőrében, nagyobb az önbizalma. Szerintem ez is olyan dolog ki mire akar költeni , van aki az autójára költ dupla ennyit ....

2021. aug. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%

Dolgoznak és spórolnak.

Lehet a műtétért cserébe nem megy el nyaralni, nincs autója, nem enged meg magának egy kávét vagy egy könyvet, nincsenek 100ezres kütyüi stb...

Mindenki arra költ amire akar és úgy ahogy akar.

Itt inkább az a kérdés, hogy egy idegennek miért is kéne bárkinek beszámolni a pénzügyeiről. Hacsak nem az egyik NAV dolgozó vagy.

2021. aug. 8. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
36%
Hitel + zsíroskenyér.
2021. aug. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
76%

Most meg fogsz lepődni, de dolgozunk!

Nem egy hónap alatt jött össze a mellműtét ára. Sok éve dolgozunk a férjemmel (munkahely+saját vállalkozás). Nem konkrétan a műtétre spóroltunk, de sok éves vágyam volt. Volt már egy szép kis megtakarításunk, amikor a férjemtől ezt kaptam “ajándékba”, hogy ha szeretném, akkor megcsináltathatom a melleimet. Nem az utolsó falat kenyérre valót költöttük a műtétre.

2021. aug. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%
Benne vagyok egy plasztikai csoportban, és szerintem a többség saját pénzből csináltatta, amit összespórólt. Szerintem amúgy nem érdemes hitelből, mert 10-15 évente cseréltetni kell (hiába mondják hogy nem). Kb mire letelik a hitel vehet fel újat. Nem egyszer olvastam olyan hogy probléma lépett fel, de nincs pénze kijavíttatni, mert még fizeti a részleteket. De ez a ritka.
2021. aug. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
98%

Spórolás vagy hitel...

Én is 2 éve spórolom a pénzt, következő nyáron megcsináltatom az orromat.

2021. aug. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat!


Kedves 2-es! Nyilván senki sem mondta, hogy "be kéne" számolni, nem fogtam fegyvert senki fejéhez sem... Ilyen ez a gyakori kérdések... valaki feltesz egy kérdést, és az válaszol, aki akar.. aki akar, önszántából teszi, ha meg nem, akkor tovább olvas, ennyi...

2021. aug. 9. 12:48
 8/25 anonim ***** válasza:
61%
Én a férjemtől kaptam a mű ciciket, bár inkább ne kaptam volna semmit…🙁
2021. aug. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, ha tényleg te írtad a privátot a válaszom: megbántam a műtétet, ma már nem csináltatnám meg.
2021. aug. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

igen, én írtam!


sajnálom :(


köszi hogy leírtad!

2021. aug. 11. 14:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!