Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Sok ismerósöd plasztikaztatta...

Sok ismerósöd plasztikaztatta már magát? Miért titkolják sokan mikor total észrevehető miért tagadjak le mi ebben a jó? Pl alig volt melle és most 3x akkora. Főleg strandon miert hazudik?

Figyelt kérdés
2012. okt. 20. 01:04
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem biztos hogy hazudott,lehet fogamzásgátlótól is megnőhetett.Nekem nagyon megnőtt tőle és iszonyatosan fájt is.
2012. okt. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért észre lehet venni konturos nyakában van stb
2012. okt. 20. 01:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért a természetes és a műmell között nem a méret a legfeltűnőbb különbség...:)
2012. okt. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
valószínűleg azért tagadja mert jobbat tesz az egójának ha azt hiszed hogy ő ilyen szépnek született.
2012. okt. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én szüleimnek vannak ilyen ismerőseik. Kicsit látszik is rajtuk viszont szerintem hozzátartozik az ápoltsághoz,meg sokkal jobban néznek ki mint a koruk béli emberek.Mondjuk nekik csak orr műtétjük volt meg arcfelvarrás,de látható különbséggel,és azt kell mondjam hogy jók lettek az eredmények.Amúgy meg nem titkolják.


viszont van aki azért titkolja mert szégyenli hogy nem úgy született,vagy egyszerűen fél az ítéletektől.

2012. okt. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Nekem van egy ismerősöm, aki 18 évesen megműttette a melleit, mert nagyon kicsik voltak. Én is szeretnék majd egy beavatkozást, de mivel ez a mi családunkban nem divat, így megosztja a rokonaim véleményét. Valaki azt mondja, csináljam ha ettől jobban érzem magam, valaki meg háborog, hogy ilyenekre szórnám a pénzemet stb. Bár a piszkálódókon látszik az irigység.
2012. okt. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!