Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Lányok mi a véleményetek a...

Lányok mi a véleményetek a szilikonos pénisznagyobbításról?

Figyelt kérdés
Nem rendelkeztem túl nagy méretekkel, ezért úgy döntöttem, hogy feltöltetem szilikonnal a péniszem, kb másfél évig folyamatosan jártam és végre már látványos eredményt sikerült elérnem, 2000ml a zacskiban 3000ml a péniszben idáig, már elég nehezen találok alsót, ami végre egy kicsit jó érzéssel tölt el, sokkal magabisztosabb vagyok így, de pár aprósáfot viszont fel kellett áldozom ezzel, például a nadrág/alsók nehéz beszerzése, pár kilóval nehezebb is és ami kicsit nagyobb gond lehet, hogy úgymond nem tud megkeményedni illetve felállni, de így is használható azért, viszont kicsit aggaszt, hogy egy lány mit szólna hozzá, ha meglátná. Viszont akár negatív akár pozitív, egyenlőre nem igazán befolyásolna szerintem, valószínű én még szeretném folytatni egy darabig. 22F

2021. aug. 20. 01:39
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
94%

Bocsi, tenyleg nem akarlak megbántani vagy bármi rossz érzést kelteni, de szerinted mit lehetne kezdeni vele, ha nem áll fel vagy félpuha és nem tudod berakni?:/

Tudom már valószínűleg nem lehet visszafordítani, de neked ez így tényleg oké?

2021. aug. 20. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
94%
Magabiztosabb vagy egy eltorzult farokkal ami nem tud felállni? Mondjuk ezeket az adatokat nem tudom hova tenni. 3000 ml? Nagyobb a farkad mint egy 2,5 literes üveg kóla? Mer ha tényleg, akkor te totál tönkretetted magad bazze.
2021. aug. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
94%
Ugye ez vicc, főleg, hogy 22 vagy. Van egy használhatatlan szafaládé a gatyádban, egy jól működő átlagos helyett. Gratulálok, hogy elba@tad az életed!
2021. aug. 20. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:

#1 jól esik ez az aggodalom, valóban nem lehet visszafordítani, de ezzel mind tisztában voltam már az elején, "be lehetne rakni" csak kicsit tartani kell úgymond, de elsősorban nem is erre gondoltam, hanem, hogy olyan van-e aki el tud képelni kicsit másfajta szokottnál elrtérőbb játékokat vele. És igen, ha esetleg senkinek sem kell, nekem má rakkor is bőven megérte, mert ilyen magabiztos még sosem voltam és legalább nekem tetszik, nem mondom, hogy nem vonzza a tekinteteket, de azért valamennyire el lehet rejteni, de számomra ez önbizalmat ad.

#2 tisztában voltam minden következménnyel, és igazából annyira nem torz viszonylag jól oszlott el benne a szilikon, nyilván nem tökéletes (pl a végénél kicsit vastagabb de ez engem nem zavar és tényleg nagyon boldog vagyok vele, jó amúgy az elképzelés de ebben kicsit máshogy oszlik el, kb akkora inkább mint egy másfeles flakon, ha viszonyításképp.

2021. aug. 20. 02:00
 5/51 anonim ***** válasza:
95%
Legyél boldog vele, használni nem fogod.
2021. aug. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy visszafordíthatatlan folyamat, ami simán balul sülhet el. És nem tudom, nem igazán tudnék mit reagálni, ha egy torz szerszámot húzna valaki elő nekem szex előtt, ami max félig áll. Szóval ezzel az a probléma, hogy erősen árulkodik az intelligenciáról, és emiatt kapcsolat nekem nem működne így. Örülsz, hogy nagyobb lett, de közben nem kemény. Szóval lehet szépíteni, de ez így használhatatlan. Nekem kemény farok kell, nem egyéb játékok, meg külön tartani, hogy merev legyen. Lényeg, hogy neked tetszik gondolom, mégha ezzel nehezen is vesznek majd komolyan.
2021. aug. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:
#3 nem vicc ez, elegem lett az álandó body shamingből, hogy a nagyobb jobb a kicsi nem jó, azt csak kinevetik és így már valóban sokkal jobb nekem mint egy "átlagos működövel", én ezt ugyan úgy tudom használni saját célokra, aztán ezelőtt sem használtam úgy, hogy "jól működőnek" kéne lennie, ezután sem bánom igazából, ha nem fogom tudni, számomra elég plusz lehetőséget kínál és nekem nagyon tetszik. Aztán pl strandokon is jó meztelenül zuhanyozni, ha van külön férfi zuhanyzó, mert úgy érzem nincs miért szégyekeznem.
2021. aug. 20. 02:16
 8/51 A kérdező kommentje:
#6 köszönöm a véleményed, ami azt illeti, klasszikus erekció már valóban nincs de a szilikonnak azért van valamennyi tartása, a fogás teknikájára is rájöttem már, de akár (furán fog hangzani) be is lehet tekerni, pl celluxal és akkor viszonlag stabil és ugyan úgy használható, ezt egy vidiben láttam és tényleg működik, de amúgy is szinte ugyan úgy használható csak tartanom kell, de ebből a partner nem venne észre semmit, viszont csak azok számára élvezhető szerintem, akik szeretik a kifejezetten nagyobb tágításokat, mert keskenyebbre "préselni" nem igazán lehet.
2021. aug. 20. 02:27
 9/51 anonim ***** válasza:
93%
A jelenlegi méreted megvan. Legyél őszinte, mennyi volt az eredeti?
2021. aug. 20. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 A kérdező kommentje:
Persze, azt el is felejtettem leírni, alig 14cm volt inkább 13, de nyugalmi helyzetben meg nem is tudom mennyi, nekem nagyon kicsi és ugye úgy látta mindenki, de aztán fokozatos "pumpálással" meg szilikon injekcióval sikerült viszonylag egyenletesen növeszteni, a szilikonos péniszekhez képest persze, mert amúgy írtam már, hogy nem túl egyenletes, valamivel rövidebb még mint egy másfeles flakon de a vastagság már megvan majdnem, de ha még pontosítani akarnék inkább 1 literes pl kólás flakon annyi tuti megvan, szóval jelenleg aközött meg a másfleles között van kicsit, hosszra sajnos így nehéz nagyobbítani, de még majd azt lehet megpróbálom. De eddig elégedett vagyok az eredményekkel tényleg, annyi, hogy kicsit kénylmetlen néha de amúgy ez a méret nem is igazán zavaró még.
2021. aug. 20. 03:00
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!