Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes 550 000 ft-ot rákölten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes 550 000 ft-ot rákölteni egy nagyobbító műtétre?

Figyelt kérdés
Sajnos nem olyan nagy a hímtagom és találtam egy sebészt, aki vállalja a nagyobbítást. Így 13-ról lehetne akár 15-16 cm is és vastagabb is. Vagy előtte várjam még a leendő párom mit mond szex után?

#szex #házasság #műtét #élvezet #pénisz-nagyobbítás
2019. márc. 26. 19:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2019. márc. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem költs rá. 13 cm az nem tul nagy sztem. Persze biztos van olyan csaj akinek elég ekkora is. Az enyém 16cm. Ami persze nem nagy de eddig majdnem mindenhova elég volt
2019. márc. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

hosszabb lesz, de lógni fog, szóval felejtsd el ezt a baromságot..

és tegyél rendet a fejedben, neked ekkora farkad van, (ami amúgy átlag méret) sok lány van akinek ez a jó, persze vannak olyanok is akiknek ez kevés, de neked sem felel meg minden lány, szóval ne parázz ezen:)

2019. márc. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha 13 centi és jól működik akkor felesleges.

De a doki nem vállal felelősséget érte ez biztos.

Tehát lehet hogy nagyobb lesz , de mi van ha nem fog működni???

Már pedig ezt alá fogja veled íratni hogy a felelősség a tied.

2019. márc. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hülyeség.

Hány barátnőd volt eddig? Nekik mi volt a véleményük?


Szerintem ha már sekélyesen akarsz kompenzálni akkor ne ilyen hülyeséggel csináld, inkább gyúrd ki magad vagy tanulj meg rendesen puncit nyalni :D

2019. márc. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

felesleges.

Próbálj meg lefeküdni egy-két csajjal, azt lesz tapasztalatod, hogy tetszik-e nekik.

Egyébként sok olyan házas pasi van akinek ekkora a mérete, és boldog kapcsolatban élnek.


Nem csak neked ekkora.

2019. márc. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%

A merevedés egy elképesztően összetett, bonyolult folyamat, aminek ha bármelyik eleme hibás, annak időszakos, vagy részleges képességcsökkenés lesz a következménya. Az orvostudomány nagyon fejlett, de azért nem mindenható. Beszélgess azzal a sebésszel arról, hogy a megnagyobbított farkad funkcionalitása mennyire lesz megtartott. Fogadni merek, hogy a válasz óvatos lesz, és az lesz benne, hogy az esetek nagy többségéban nincs probléma. De garanciát nem kapcs, sőt, a műtét előtt aláíratnak veled egy papírt, amiben tudomásul veszed a kockázatokat.

Nekem is 13 centi körül van a farkam, de sohasem engednék kést tartó embert a közelébe... Lányt, nőt engedtem, és engedek most is, és nem volt vele bajuk, különben nem maradtak volna velem évtizedekig. :-)

F/60+

2019. márc. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Elnézést az ismétlésért, mialatt írtam, megelőztek mások, velük értek egyet.
2019. márc. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

Nem.

13 cm szerintem teljesem jó

25N

2019. márc. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
köszönöm 4/4 jól működik. megbeszéltem az új barátnőmmel, hogy először kipróbáljuk az ágyban és csak utána döntök a műtétről.
2019. márc. 26. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!