Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Tapsztalatok,vélemények?

Tapsztalatok,vélemények?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nagyon szeretnék orrplasztikát végeztetni magamon. Minden álmom hogy szép, kicsi és szabályos orrom legyen. Sok negatív tapasztalat ért már az orrom miatt, ezért teljesen 0 önbizalmam van. Állandóan csak takargatom magam az arcom akárhol elmegyek, hogy ne vegyék észre az orrom, ne lássák főleg oldalról. Valahogy mindig elrejtem, vagy a hajam piszkálom, vagy úgy teszek mintha köhögnék vagy viszketne az arcom meg ilyenek. Így mindig feszélyezve érzem magam a tömegben emberek között hogy senki ne lássa meg az orrom így rendesen kellemetlenül érzem magam, soha nem tudok ellazulni. Az orrom úgy ahogy van egy undorító genetikai hiba, minden szögből, csúnyább nem is lehetne és ezért akarom hogy senki ne lássa. Nagy is görbe is, szabálytalan is, ferde is, kiálló is, asszimetrikus is, legörbülő is, úgy ahogy van utálom. Arra is ügyelek hogy felülről se lássák ezért mások előtt sose tartom le a fejem nem nézek le inkább próbálom fentebb tartani az állam, de főleg oldalról takargatom ahogy csak lehet. Így az önbizalmammal is baj van, a magánéletemben is ez húz vissza, önértékelésem is emiatt nincs, borzasztó. Szóval képzelhetitek milyen lehet így élni, csak a takargatásból állok ki mindig ezzel lehet még feltűnőbbé is teszem de egyszerűen muszáj vagyok. Ez nem egy átlagos csúnyácska orr, a világon ilyen ronda nincs is senkinek, ha meglátná valaki nem azt mondaná magába hogy hát egy kicsit szabálytalan orr de nem baj az ki foglalkozik vele jól van az, hanem rendesen elcsodálkoznának hogy úristen de csúnya nem is láttam még ilyet fúj.. És nem akarom ennek kitenni magam, elég volt már. Ha le lenne kötve a kezem minden bajom lenne hogy nem tudom eltakargatni magam. Ezt már észrevették többen is és azt hiszik amiatt csak mert zavarba vagyok de ez annál jóval rosszabb helyzet.

Pedig amúgy tudom magamról hogy egy mondhatni nagyon szép lány lennék de az orrom ha valaki meglátja áh.. Tényleg amúgy semmi más baj nincs velem/rajtam, pl a szemem nagyon tetszik, de az orrom mindent elront. Tényleg igaz hogy ahol az isten ad, máshol elvesz. Ez egy genetikai öröklődés nálam, nagyon utálom az orrom.

Ezért szükségem lenne egy orrplasztikára, ahh istenem úgy örülnék neki, önbizalmam is meglenne meg semmi bajom nem lenne magammal és végre felszabadult lehetnék nem kéne szégyellnem semmit. Már nagyon régóta plasztikáztatni szeretnék. Csak kell idő és lehetőség mire annyi összeget összeszedjek mert az nem csak úgy jön.

Ezért kérdeznélek titeket, hogy hátha innen már valaki hasonlóan volt ezzel és plasztikáztatta az orrát, milyen orvosnál voltatok mik a tapasztalatok? Meséljetek el minden milyen hogy kell elképzelni.

19/l



2021. szept. 5. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de ez a sok rizsa totál felesleges volt, elhiszem, hogy rosszul érzed magad az orrod miatt, de semmi szükség erre a sok körítésre, a lényeg, hogy orvost keresel.


Dr. Rezek Ödönt ajánlom.

2021. szept. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én Dr Varga Klárát tudom ajánlani tiszta szívből.
2021. szept. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!