Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szájfeltőltés után mi javasolt...

Szájfeltőltés után mi javasolt,és mi nem?

Figyelt kérdés

Tegnap töltettem fel a szám.

A doki elmondta miket meddig nem lehet,de mivel mindenhol mást javasolnak,szeretnék meghallgatni pár egyéni tapasztalatot.


Kinek mire kellett figyelnie,milyen volt,stb.


2021. dec. 4. 22:28
 1/7 anonim válasza:
51%

Férfi társaim,nem értik miért undorodnak tőlünk a nők.


Az első válaszoló élő példa rá,hogy jól is teszik,hogy undorodnak.


Barátnőmenk 3 hónapja töltötték.

Neki belilult.Nem szabad piszkálni,tépkedni!


És feszegetni mozgatással,mert eltörik benne a töltés.


Barátnőm ek 14 nap után állt be teljesen a forma. Voltak a száján csúnya sebek is. De azok csak egy hétig.

Érdemes herpesz ellen gyógyszert szedni ha hajlamos vagy rá,mert elfertőződik,és szájápoló is kell,mert szétreped.


Legalább is nálunk ez volt.Más extra semmi.

2021. dec. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én barátnőm is szeretne. Vékonyak az ajkai,nekem meg el volt torzulva baleset miatt,és most sikerűlt korrigálni :(.


Eddig nincs vele baj,csak van benne 1 véraláfutás.Mondták,hogy lehet lesz,de azért kicsit aggodok.

2021. dec. 5. 00:28
 3/7 anonim válasza:
100%
Neki nem volt véraláfutásos😮. Viszont nagyon beduzzadt,és az egész lila volt.. 1 hét után leapadt.
2021. dec. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem lila. De van rajta egy folyt. Ezért próbálom minél jobban ápolni.
2021. dec. 5. 00:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Jegelés (zselés párna), fekete nadálytő krém, sok folyadék, kevés csípős kaja, ne aludjon full hason, hogy nyomja. Pár nap és sehol se lesz a duzzanat, nekem pont most pénteken töltöttek és már alig duzzadt, bevérzés meg szinte teljesen eltűnt
2021. dec. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem nem lilult be, szep lett a vegeredmeny, ellenben csomos lett! nem latszik, de ahogy a nyelvemmel "tapogatom" erzem az apro csomokat... sokadik eset mar, valamiert a hialuront nem birom, ugyhogy mas anyagra szeretnek atterni.
2021. dec. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nekem szerencsére se csomó,nem duzzadt hatalmasra,és nem kék zőld. Annyi ,hogy a szúrások helyét kicsit érzem, és ha esetleg mozgatom a szám,akkor igy érzem hogy van benne valami.


Nem sokat tetettem bele ,1 milit kértem.mert nem mertem nagyobbat,de esélyes hogy vissza megyek még 1-re mert ígyis a szám sérűlt vele még mindig kisebbnek tűnik.,és még ez összébb is fog menni ha lemegy a duzzanat.


Meg amin aggódok egy kicsit,hogy nagyon száraz a szám. Szó szerint le lehet tépni róla a bőrt. Nem tudom miért,régóta ilyen. És hogy ettől nem lesz-e baja.

2021. dec. 6. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!