Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szerintetek jó lett az orrom?...

Szerintetek jó lett az orrom? Fél éve csináltattam de nem vagyok benne biztos, hogy a formája jól sikerült.

Figyelt kérdés
A hegye olyan furán csúcsos vagy nem tudom, az eredi jobban tetszik☹️ csak a sebész aktivizálta magát és az ízlése szerint alakította, pedig csak arról volt szó, hogy frontálisan nézve ferde volt, és azt egyenesíti ki. Fél éve nem tudok vele kibékülni. Ti újra műttetnétek? [link]
2021. dec. 27. 20:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Milyen volt előtte? Amúgy nagyon szép. Bárcsak ilyen orrom lehetne. :))
2021. dec. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

[link]

Hát ilyen volt, azt mondjuk megértem hogy az orrhátot úgymond kicsit kiegyenesítette, de nekem így is megfelet volna ahogy volt. Meg az orrom hegye itt jobban tetszik, olyan természetesebb vagy nem tudom.

De lehet csak én vagyok túlságosan megelégedve az eredeti énemmel😅

2021. dec. 27. 21:08
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó lett az orrod ne izgulj ezen.
2021. dec. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Szép orrod lett, sokkal szebb, mint volt. Az első évben a műtét után én is minden apróságot figyeltem rajta, jó-e így, jó-e úgy. De mondjuk én már akkor is imádtam az új orromat, nekem sokkal nagyobb volt, mint neked, most pedig szép kis pisze. Amúgy a műtét után másfél-két évig még változgat az orr, kisebb is lesz.
2021. dec. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást, lehet h csak azért visel meg mert nem volt beleszólásom. Mondjuk lehet muszáj is volt valamilyen szinten megváltoztatnia, mert tényleg nagyon ferde volt.
2021. dec. 27. 21:40
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted érdekel bárkit is, hogy milyen az orrod hegye? :D Az emberek az összképet nézik és az alapján gyönyörű orr, a többi már csak a te fejedben van.
2021. dec. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Hát az emberek elég kritikusak tudnak lenni azt tapasztaltam😀

Lehet elmegyek majd egy konzultációra, hogy hogyan lehetne alakítani rajta picit,lehet azt mondják sehogy és megnyugszok😀

2021. dec. 27. 21:57
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Aztán majd bevállalsz egy újabb műtétet és a jelenlegi orrodat fogod visszasírni. Így szokott kezdődni amikor valaki szanaszét plasztikázza magát és csak egyre rosszabb lesz. Nyugodj meg, nagyon szép orrod lett. Én tökéletesen elégedett lennék a helyedben. Örülj neki, hogy sikerült a műtét komplikáció nélkül.
2021. dec. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%
Michael Jackson is így kezdte, olyan orrot szeretnél? Ez amúgy beteges nálad, hogy ennyire elégedetlen vagy és ezen kattogsz, keress valami hobbit inkább.
2021. dec. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem szép lett:)
2021. dec. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!