Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Mészáros Lőrinc miért nem...

Mészáros Lőrinc miért nem szépíti ki magát?

Figyelt kérdés

Én is férfi vagyok, de ha annyi pénzem lenne mint neki, biztos nem gondolkodnék egy zsírleszíváson.

Lölőre ráférne egy kis botox, ráncfelvarrás is. Na meg a tokával is kezdhetnének valamit, mert igen csak lóg. De annyi pénzből a legprofibb plasztikai sebészeket is ki tudná fizetni. Szerintetek miért nem esik át néhány szépészeti beavatkozáson, hogy a leggazdagabb magyarként a legsármosabb is ő legyen?



2022. jan. 2. 21:58
1 2
 11/12 anonim válasza:
érdekes a kérdés, főleg férfitól.. az én válaszom: bármit megkaphat a pénzéért, tehát nem érzi szükségét, hogy vonzó legyen, az is lehet, hogy fél a késtől, tűtől... legvalószínűbb, hogy valóban annyira igénytelen, amilyennek látszik, egy igazi bunkó
2022. jan. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
En azt gondolom h ahhoz h jol nezzen ki, mar annyi mindent kellene atalakitani rajta h o sem ismerne meg magat a tukorben, amit nem akar. Hisz leirtatok, penze, noje van, o meg megszokta amit lat, ennel nevetsegesebbe mar nem akarja tenni magat a mediaban. Eskuvo elott tuningoltak rajta, amennyi meg nem ultragaz, a tobbivel meg egyutt el.
2022. jan. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!