Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Kis mellen is végeznek mellkis...

Kis mellen is végeznek mellkisebbítést?

Figyelt kérdés

Egy ideje már gondolkodom a műtéten, de nem tudom, hogy csinálnak-e ilyet egyáltalán.

Nem is tudom pontosan a mellméretemet, mert csak sportmelltartót hordok, hogy kisebbnek látsszanak. Szerintem 80-asnál semmiképp sem nagyobb, inkább alatta.

Véleményt vagy tanácsot nem szeretnék kérni, csak választ a kérdésre:D köszi



2022. jan. 21. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Na most a szám, (szóval a 80 nálad) az a a bordakosár lesz, ezt nem fogod tudni csökkenteni.


A tényleges mellszövet mérete, amit ehhez ARÁNYBAN néznek, az a betű.


De természetesen kicsit is fel lehet varrni, vagy olyasmire gondoltál mint pl a transz/nonbinary top surgery?

Esetleg rák kockázat miatt isz szoktak ilyesmit.

2022. jan. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jaaa, értem.:D Hát igen, olyasmire gondoltam, nem vagyok transz vagy ilyesmi, de egyáltalán nem szeretem a ""nagy"" melleimet. Nagyon örülnék, ha minél kisebbre redukálhatnám őket:D
2022. jan. 21. 20:38
 3/13 Noren1989 ***** válasza:
100%

Aham.


Mekkora is a kosàrméreted, végülis?


Vszeg am testképzavarod van, de majd kiderül.

2022. jan. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha így indulunk, akkor lehet nem tudod jól a melltartó méretedet...
2022. jan. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A B C D vagy milyen betűs a méreted? A 80 az körbe a tested. Ezt fogyással lehet csökkenteni. Magát a kosárméretet lehet műtéttel.
2022. jan. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Végeznek bármekkorán, de fizetős lesz, durván fizetős. Azt hiszem, ha a test 0,5%-a a mell súlya, akkor állja a TB.
2022. jan. 22. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Végeznek, jó pénzért bármit. De biztosan ezt akarod?


Unokatesóm megcsináltatta, de úgy néz ki neki, mint a vagdalt hús. Gyereket sem szoptathat soha többé. (20 éves a csaj.) Esetleg nem lenne okosabb fogyni a testsúlyodból valamennyit? Ha a többségbe tartozol, ez úgyis a melleden fog meglátszani leghamarabb.

2022. jan. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#7: az akkor nagyon-nagyon jól sikerülhetett...
2022. jan. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

Az a poén, hogy nem itthon valami sufnituning SZTK-s operáció volt a dolog, hanem Hollandiában kb. 2-3 ezer euróért. (Bár támogatást adtak rá valamennyit.) Ahol ez már többé-kevésbé rutin beavatkozás.


Mutatta unokatesóm élőben és képeken is, tényleg vágóhídi élmény volt… Újra felvarrt bimbóudvar, kiszakadt, lyukas terület a mell alatt. És ez 2-3 korrekciós műtéttel néz így ki. Hozzáteszem, ő kb. 155 cm és 80-90 kg, szóval nonszensz az egész. Kisebb tömeggel is fogyás után a mell területe kezd el majdnem hogy az elsők között fogyni a zsírszövet tulajdonsága miatt…

2022. jan. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Tb akkor fizeti, ha a testsúly 0,5%-át TÁVOLÍTJÁK EL mellenként. De ha átlagos mellből szeretnél icipicit, azt sajnos nem fogják megcsinálni. TB csak akkor, ha gondot okoz (nehéz, túl nagy a testméreteidhez képest).

Ha fizetsz, bármit megcsinálnak. Amiket én ismerek árakat, 750 ezer-1 millió forint körül mozog egy kisebbítés, orvosa válogatja.

2022. jan. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!